اخبار سیاسی

پیش بینی درآمد 765 هزار میلیونی دولت از شماره گذاری مخابراتی

به گزارش خبرنگاران، در لایحه بودجه سال 99 که از سوی دولت به مجلس واگذار شده است، در جدول شماره 5 بخش جداول کلان که مربوط به درآمدها و واگذاری دارایی های سرمایه ای و واگذاری دارایی اقتصادی سال 99 می گردد، به درآمدهای حاصل از مالکیت دولت در بخش ICT اشاره شده...

5 بهمن 1398

ورود وزارت امور خارجه به بحران آبی ها

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه با ابراز امیدواری به حل مشکل استراماچونی سرمربی ایتالیایی باشگاه استقلال تهران گفت: به درخواست سلطانی فر به سرعت برای حل مشکل سرمربی ایتالیایی استقلال تهران...

5 بهمن 1398

بازدید امیر دریادار خانزادی از ناوشکن های چین و روسیه

فرمانده نیروی دریایی ارتش به دعوت فرماندهان ناوگروه روسی و چینی از یگان های شرکت کننده دو کشور در رزمایش مرکب ایران، روسیه و چین بازدید کرد.

5 بهمن 1398

دفاع آذری جهرمی از نشان و بلد ، راه اندازی پست پلاس در تهران ، ارزیابی وزیر از عملکرد شهرداری در فناوری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اتصال شهرداری تهران به زیرساخت های فناوری را بسیار خوب خواند و اظهار امیدواری کرد شهرداری تا سرانجام سال قبوض خدماتی اش را حذف کند.

4 بهمن 1398

واکنش سفارت روسیه در لندن به ادعای جدید جانسون

سفارت روسیه در انگلیس ادعای اخیر نخست وزیر بوریس جانسون در اینباره که گویا هواپیماهای نظامی روسی 56 مرتبه حریم هوایی جمهوری استونی را نقض نموده اند، را توجیهی برای حضور نظامی ناتو در منطقه دریای بالتیک ارزیابی کرد.

4 بهمن 1398

مجموعه فرهنگی و گردشگری سرخه کلنگ زنی شد

مجموعه فرهنگی و گردشگری سرخه از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان سمنان، با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و جمعی از مسئولان استان سمنان کلنگ زنی شد.

3 بهمن 1398

ریابکوف: طرح تغییر کاربری سایت فردو را بطور کامل اجرا می کنیم

ایرنا نوشت: معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام نمود مسکو بطور کامل طرح تغییر کاربری سایت هسته ای فردو را که در زمان حاضر به تعلیق درآمده اجرا خواهد نمود.

3 بهمن 1398

اظهارات یک مقام ارشد پنتاگون درباره احتمال اعزام نیروهای جدید به خاورمیانه

در پی تأیید و تکذیب چندباره اعزام نیروهای جدید آمریکایی به خاورمیانه، یک مقام ارشد پنتاگون توضیحاتی را در این خصوص به کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا ارائه کرد.

1 بهمن 1398

شروط انصارالله یمن برای شروع مذاکرات تازه

عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن بر لزوم سرانجام تجاوزات سعودی- آمریکایی و محاصره یمن به منظور ورود به رایزنی های جدید تاکید نمود.

1 بهمن 1398

ایجاد برنامه جامع و ملی گردشگری ایران با یاری یونسکو

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: معرفی جاذبه های گردشگری بالقوه ایران در سطح بین الملل بسیار مهم است؛ ما برای معرفی ایران کم کار کردیم شاید به این دلیل باشد که به فرهنگ، تاریخ کهن خود مغرور شدیم و معتقد بودیم چون تمدن ساز هستیم همه ما را می...

30 دی 1398

پامپئو سفرش به کویت را لغو کرد

وزیر خارجه آمریکا که قرار بود بعد از ریاض راهی عمان و سپس کویت گردد، سفرش به کویت را لغو نموده است.

30 دی 1398

اولین موضع گیری سلطان جدید عمان

به گزارش خبرنگاران به نقل از النشره، سلطان جدید عمان در اولین موضع گیری خود به تشریح سیاست های این سلطان نشین در دوره زمامداری خود پرداخت.

30 دی 1398

اولویت اسلام آباد تکمیل پروژه های راهرو مالی چین و پاکستان است

خبرنگاران: نخست وزیر پاکستان ضمن تکمیل راهروی مالی این کشور و چین، در گام نخست تصمیم گرفته که مسئولان پروژه های مربوطه گزارش خود در این مورد را هفته ای دو بار به نواز شریف ارائه دهند.

27 دی 1398

صنعت فولاد ایران ظرفیت فراوری 55 میلیون تن در سال را دارد

به برنامه جامع فولاد خوش بین است و معتقد است که صنعت فولاد ظرفیت فراوری 55 میلیون تن در سال را دارد. مهدی کرباسیان، رئیس سابق سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران معتقد است که برنامه جامع فولاد باتوجه به واقعیت های مالی ایران نوشته شده است و...

23 دی 1398

نخست وزیر ژاپن: ملاقات اخیر رهبران آمریکا و کره شمالی برای من الهام بخش بود ، تصمیم گرفته ام من نیز با کیم جونگ اون ملاقات کنم

نخست وزیر ژاپن گفت، ملاقات اخیر رهبران آمریکا و کره شمالی الهام بخش وی بوده تا خودش نیز خواهان مذاکره با رهبر کره شمالی حول محور شهروندان ژاپنی گردد که در گذشته توسط عاملان و جاسوس های کره شمالی ربوده شده اند.

22 دی 1398

تداوم صادرات تسلیحات آلمان به ترکیه بعد از دخالت نظامی در سوریه

دولت آلمان با وجود اینکه بعد از حملات ترکیه به شمال سوریه توقف صادرات تسلیحات به این کشور را اعلام نموده بود اما همچنان مجوز صادرات تسلیحاتی به این کشور را تصویب نموده است.

21 دی 1398

آمریکا از نفوذ چین در جنوب آسیا نگران است

خبرنگاران: بازگشایی بندر گوادر در ایالت بلوچستان پاکستان و مستقر شدن نیروی دریایی چین در اقیانوس هند، پکن را قادر می سازد تا فعالیت های دریایی هند و آمریکا را زیر نظر بگیرد.

17 دی 1398

ملی گرایان ایتالیا و فرانسه به دنبال همه پرسی خروج از اتحادیه اروپا

خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا احزاب ملی گرا در دیگر کشورهای عضو این اتحادیه را به کوشش برای برگزاری همه پرسی و در نهایت خروج از اتحادیه تحریک نموده است.

16 دی 1398

آناتولی: رزمایش دریایی ایران، روسیه و چین نمایش قدرت به آمریکاست

تحلیلگران و کارشناسان مسائل سیاسی و ژئوپلیتیک، رزمایش دریایی مشترک ایران، روسیه و چین را نمایش قدرت علیه آمریکا و نشان دهنده افزایش مرزهای پدافند دریایی ایران دانستند.

15 دی 1398

اهداف خصوصی سازی محقق نشده است

خبرنگاران/فارس دبیراجرایی خانه کارگر استان فارس با بیان اینکه در گذشته شخصی سازی صنایع جایگزی طرح خصوصی سازی شد، تاکید کرد که در مجموع هیچ یک از اهداف خصوصی سازی محقق نشد و دود آن به چشم کارگر رفت.

14 دی 1398
تعداد: (201)