اخبار سیاسی

چگونه محیط کاری ایمن داشته باشیم؟

در ابتدا ایمنی و سلامت به طور حاشیه ای مورد توجه مدیران قرار می گرفت و گاهی اوقات به صورت یک وظیفه تکمیلی از مسئولیت های عمومی مدیران فرض می شد. بعضی مدیران اعتقاد دارند که به کارگیری یک متخصص یا مسئول ایمنی و سلامت برای پاسخ به این مسئولیت و عمل به هر...

13 اردیبهشت 1401

مصوبات تازه ستاد مقابله با کرونا ، تمدید یک هفته ای محدودیت ها

سخنگوی ستاد ملی کرونا، آخرین مصوبات این ستاد در تاریخ 30 بهمن 1400 را تشریح و اعلام نمود: مهد کودک ها در شهر های قرمز به مدت یک هفته دیگر تعطیل است.

11 اردیبهشت 1401

تور ارزان روسیه: ناتو درخواست های روسیه را رد کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، ینس استولتنبرگ، دبیرکل ناتو روز یکشنبه با انتقاد از درخواست های مورد نظر روسیه برای توقف توسعه و توسعه سازمان ناتو گفت: این سازمان نظامی هرگز کشورهایی را که پس از سال 1997 به آن پیوسته اند، از عضویت خارج نخواهد کرد،...

8 اردیبهشت 1401

در همگامی با تغییرات صنعت خودرو انجام شد؛ تغییر نام دایملر

بنابر اعلام خودروساز بزرگ آلمانی ، در همگامی با تغییرات صنعت خودرو که در جریان است تغییر نام دایملر از اول فوریه 2022 با رسمی خواهد شد.

30 فروردین 1401

در سرزمین اورانگوتان ها جایی برای انسان ها نیست!

جنگل اورانگوتان ها در سوماتراهر کسی تعریف خاصی از ماجراجویی دارد، برخی ها پریدن از یک ارتفاع بلند، برخی ها غواصی در اعماق اقیانوس ها، برخی ها رفتن به مکان های گردشگری ترسناک و بالاخره تعریف ها با هم فرق دارد، اگر شما هم از آن دست افراد ماجراجو هستید،...

4 فروردین 1401

تبریک امیرعبداللهیان به مناسبت سال نو چینی

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار مطلبی در حساب کاربری خود در توئیتر فرارسیدن سال نوی چینی را تبریک گفت.

3 فروردین 1401

ترکی الفیصل: خطر موجودیتی کشورهای عربی را تهدید می کند

فارس نوشت:ترکی الفیصل رئیس اسبق سازمان اطلاعات عربستان سعودی، درباره خطر موجودیتی که ممکن است کشورهای حاشیه خلیج فارس در معرض آن قرار گیرند، هشدار داد.

29 اسفند 1400

قرار است نماد استقلال و پرسپولیس با اعلام سازمان خصوصی سازی بالا برود

تهران (پانا) - وزیر ورزش درباره برگزاری مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت گزارشی که در دو مجمع خوانده شد، نشان داد که واگذاری نه تنها مانع خصوصی سازی نیست بلکه قرار است نماد استقلال و پرسپولیس با اعلام سازمان خصوصی سازی بالا برود و قیمت گذاری ها هفته...

25 اسفند 1400

انرژی های تجدیدپذیر تا کجا پیش رفته اند؟

توسعه انرژی های تجدیدپذیر روی ریل توسعه قرار گرفته و دولت فعلی برنامه های افزایش ظرفیت این انرژی را در حد وسیعی در دستور کار دارد.

18 اسفند 1400

نقش شبکه های اجتماعی در حرفه ای تر شدن اعتراضات مردمی

نتایج پژوهشی پیرامون اعتراضات توده ای و نقش شبکه های اجتماعی در سازماندهی و اجرای این اعتراضات منتشر شده است. گفته می گردد شبکه های اجتماعی نه تنها در توسعه و احتمال موفقیت اعتراضات موثر بوده اند، بلکه از خشونت کاسته اند.

16 اسفند 1400

زنگ خطر فرونشست حتمی آثار تاریخی نصف دنیا

اصفهان با کم آبی شدید روبه رو است و خطر نشست آثار فاخر تاریخی، این شهر را تهدید می نماید. اگر زاینده رود جاری نگردد، آبخوان اصفهان تخلیه می گردد.

13 اسفند 1400

لباس سراسر جذب ساره بیات بدون روسری !

ساره بیات بازیگر حرفه ای و بی حاشیه سینما و تلویزیون با لباس بسیار زیبای سوارکاری کنار دوستانش عکسی به اشتراک گذاشته است.

12 اسفند 1400

حذف فرست کلاس از پروازهای خطوط هوایی

در پی مستندات خطوط هوایی مبنی بر فروش کم بلیت های پروازهای درجه یک، (First Class) و بعلاوه هزینه های بالای تجهیز آن ها، این کلاس بندی از هواپیماها حذف می گردد.

30 بهمن 1400

پیش بینی رشد هشت درصدی اقتصاد استان یزد در لایحه بودجه

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: مبنای تدوین لایحه بودجه سال آینده، تحقق رشد هشت درصدی اقتصاد در کشور است.

22 بهمن 1400

کم شدن تعرفه استانداردسازی هتل ها

مرتضی رحمانی موحد از کاهش تعرفه استانداردسازی هتل ها به منظور ترغیب بهره برداران این تاسیسات و ابلاغ بخشنامه آن در آینده نزدیک اطلاع داد.

7 بهمن 1400

بخشنامه دولت برای کاهش هزینه های زائد، برگزاری همایش ها محدود شد

دولت به منظور کاهش هزینه های زاید و تشریفات بخشنامه صادر کرد و بر اساس این بخشنامه، برگزاری همایش از طریق دستگاه های دولتی محدود شد.

29 دی 1400

چه کسی خودرو را گران کرد؟ ، قرعه کشی حذف می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، ایران خودرو و سایپا امروز قیمت محصولات خود را به طور میانه 18 درصد افزایش دادند.

24 دی 1400

آلودگی دست بردار نیست

خبرنگاران/البرز مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: در روزهای آدینه و شنبه کیفیت هوای استان به شرایط ناسالم برای تمامی گروه ها خواهد رسید.

20 دی 1400

استان زنجان نمونه ای از ظرفیت ها و افتخارات ما در میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: استان زنجان نمونه ای از ظرفیت ها و افتخارات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.

11 دی 1400

آماده باش استان نیویورک در پی کشف سویه نو ویروس کرونا

به گزارش خبرنگاران، فرماندار استان نیویورک از اعلام آماده باش مقامات بهداشتی در این استان علیرغم عدم کشف هرگونه ابتلا به گونه تازه ویروس کرونا که او میکرون نامگذاری شده است اطلاع داد.

11 دی 1400
تعداد: (514)