اخبار اقتصادی

ارزش سهام عدالت امروز 16 بهمن 1400

همزمان با رشد 0.25 درصدی شاخص کل بورس در معاملات روز جاری، ارزش سهام عدالت با افزایش 0.7 درصدی روبرو شد. در حال حاضر ارزش سبد سهام عدالت 532 هزار تومانی با رشد 90 هزار و 500 تومانی نسبت به روز معاملاتی قبل، به 12 میلیون و 158 هزار تومان رسیده است.

23 اردیبهشت 1401

معرفی ثروتمندترین کشورها در آسیا

8 مورد از ثروتمندترین کشورها در آسیاقاره کهن و پهناور آسیا یکی از رو به رشدترین اقتصادها در دنیا را دارد و برخی از ثروتمندترین و پیشرفته ترین کشورها در این قاره قرار گرفته اند. امروز قصد داریم برخی از ثروتمندترین کشورها در آسیا را به شما معرفی کنیم که...

20 اردیبهشت 1401

تبادل استاد و دانشجو میان دانشگاه های تهران و قفقاز

رئیس دانشگاه قفقاز ترکیه در جریان بازدید از دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران، با رئیس این دانشکده ملاقات کرد و خواهان تبادل استاد و جذب عضو هیئت علمی وابسته از میان اساتید الهیات دانشگاه تهران شد.

18 اردیبهشت 1401

چگونه محیط کاری ایمن داشته باشیم؟

در ابتدا ایمنی و سلامت به طور حاشیه ای مورد توجه مدیران قرار می گرفت و گاهی اوقات به صورت یک وظیفه تکمیلی از مسئولیت های عمومی مدیران فرض می شد. بعضی مدیران اعتقاد دارند که به کارگیری یک متخصص یا مسئول ایمنی و سلامت برای پاسخ به این مسئولیت و عمل به هر...

13 اردیبهشت 1401

5 هزار میلیارد ریال تسهیلات به پروژه های گردشگری اعطا می گردد

تهران (پانا) - وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بانک گردشگری به منظور اعطای 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات بند (الف) تبصره (18) قانون بودجه سال 1400 کل کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

9 اردیبهشت 1401

واکنش آمریکا به ادعای چین برای بی اعتبار کردن المپیک زمستانی

آمریکا به ادعای چین مبنی بر تلاش این کشور برای بی اعتبار کردن المپیک زمستانی پکن واکنش نشان داد.

7 اردیبهشت 1401

مشخصات و زمان عرضه رسمی گوشی های مجذوب کننده سری iQOO 9

پیش بینی می شد که شرکت iQOO گوشی های سری iQOO 9 را ماه آینده در هند عرضه کند. با این حال، تاریخ دقیق عرضه هنوز تعیین نشده بود.

21 فروردین 1401

ترکی الفیصل: خطر موجودیتی کشورهای عربی را تهدید می کند

فارس نوشت:ترکی الفیصل رئیس اسبق سازمان اطلاعات عربستان سعودی، درباره خطر موجودیتی که ممکن است کشورهای حاشیه خلیج فارس در معرض آن قرار گیرند، هشدار داد.

29 اسفند 1400

پروتکل ورود گردشگران خارجی به ایران تدوین شد

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از تدوین پیش نویس پروتکلی تازه برای ورود گردشگران خارجی برای دوره بازگشایی مرزها اطلاع داد.

28 اسفند 1400

قرار است نماد استقلال و پرسپولیس با اعلام سازمان خصوصی سازی بالا برود

تهران (پانا) - وزیر ورزش درباره برگزاری مجمع دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت گزارشی که در دو مجمع خوانده شد، نشان داد که واگذاری نه تنها مانع خصوصی سازی نیست بلکه قرار است نماد استقلال و پرسپولیس با اعلام سازمان خصوصی سازی بالا برود و قیمت گذاری ها هفته...

25 اسفند 1400

انرژی های تجدیدپذیر تا کجا پیش رفته اند؟

توسعه انرژی های تجدیدپذیر روی ریل توسعه قرار گرفته و دولت فعلی برنامه های افزایش ظرفیت این انرژی را در حد وسیعی در دستور کار دارد.

18 اسفند 1400

قیمت خودرو های ایران خودرو و سایپا امروز پنجشنبه 14 بهمن 1400

قیمت محصولات ایران خودرو امروز پنجشنبه 14 بهمن 1400 نوسانی بین یک تا 9 میلیون تومان را تجربه کرد. قیمت دنا تیپ یک امروز یک میلیون تومان افزایش یافت و به 371 میلیون تومان رسید. دنا پلاتس دنده ای توربو، اما امروز سه میلیون تومان کاهش یافت و به 479 میلیون تومان...

17 اسفند 1400

زنگ خطر فرونشست حتمی آثار تاریخی نصف دنیا

اصفهان با کم آبی شدید روبه رو است و خطر نشست آثار فاخر تاریخی، این شهر را تهدید می نماید. اگر زاینده رود جاری نگردد، آبخوان اصفهان تخلیه می گردد.

13 اسفند 1400

معرفی کامل شهر شنزن در چین

شهر شنزن در چین | شنزنبا این که شنزن یکی از شهرهای معروف چینی است اما اگر بخواهیم درباره واژه معروف ترین درباره این شهر صادق باشیم باید بگوییم که شنزن در پس سایه معروفیت و جذابیت شهرهایی همانند پکن، شانگهای و گوانجو قرار گرفته است و به عبارتی دیگر هنوز...

9 اسفند 1400

نمایشگاه معرفی محصولات نانویی برگزار می شود

نمایشگاهی با هدف معرفی محصولات نانویی از 27 تا 30 دی ماه 1400 در سال 37 نمایشگاه بین المللی برگزار می شود که در این نمایشگاه بیش از 50 محصول نو نانوی رونمایی خواهد شد.

3 اسفند 1400

حذف فرست کلاس از پروازهای خطوط هوایی

در پی مستندات خطوط هوایی مبنی بر فروش کم بلیت های پروازهای درجه یک، (First Class) و بعلاوه هزینه های بالای تجهیز آن ها، این کلاس بندی از هواپیماها حذف می گردد.

30 بهمن 1400

یک شماره رُند 500 میلیون ناقابل!

در اتفاقی نادر یک اپراتور تلفن همراه، شماره های رند را به حراج گذاشته که هر شماره حداقل 120 میلیون تومان قیمت دارد.

26 بهمن 1400

پیش بینی رشد هشت درصدی اقتصاد استان یزد در لایحه بودجه

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد گفت: مبنای تدوین لایحه بودجه سال آینده، تحقق رشد هشت درصدی اقتصاد در کشور است.

22 بهمن 1400

جزییات تازه درباره عیدی سال جاری کارگران

به گزارش خبرنگاران، اصغر آهنی ها، فعال مالی که سابقه عضویت در شورای عالی کار را نیز در کارنامه کاری خود دارد درباره مقدار حداقل و حداکثر عیدی کارگران در امسال گفت: مقدار حداقل عیدی کارگران در امسال برابر با دو برابر حداقل دستمزد و حداکثر رقم عیدی نیز...

21 بهمن 1400

تور چین ارزان: فروش 54 میلیون دلاری فیلم چینی در یک روز ، عنکبوت آمریکایی بر بلندای گیشه کره

یک فیلم خانوادگی اقتباسی چینی توانست در اولین روز های اکرانش با فروش 54 میلیون دلار در سینما های این کشور جایگاه اول فروش را به نام خود کند.

19 بهمن 1400
تعداد: (562)