کسب و کار

تاریخچه و نقشه جامع شهر بابل در ویکی خبرنگاران

نقشه جامع شهر بابل را میتوانید در این گزارش مشاهده کنید.

24 اردیبهشت 1399

نفع 1.6 میلیون دلاری سناتور آمریکایی بابت رانت اطلاعاتی درباره کرونا

یک نماینده مجلس سنای آمریکا پس از دسترسی به اطلاعات محرمانه درباره شیوع ویروس کرونا نزدیک به 1.6 میلیون دلار از سهام خودش را فروخته است.

20 اردیبهشت 1399

آنالیز اوج دریافت بازار مسکن 98 در دو مقطع

آمار بازار مسکن شهر تهران در سال 1398 نشان می دهد در ماه های اردیبهشت و اسفند، قیمت ها اوج گرفته و مرداد و شهریور سقوط نموده است؛ میانگین رشد ماهیانه قیمت ها نیز 3.1 درصد بود.

15 اردیبهشت 1399

برگزاری نشست آنالیز راه های کاهش مسائل ناشی از شیوع ویروس کرونا به وسیله تعاملات بین المللی در

در ادامه کوشش ها و اقدامات وزارت امور خارجه برای کاهش مسائل ناشی از شیوع ویروس به وسیله تعاملات بین المللی، جلسه ای به ریاست غلامرضا انصاری، معاون دیپلماسی مالی وزارت امور خارجه و با حضور مدیران کل حوزه های مختلف دوجانبه و بین المللی این وزارتخانه برگزار...

13 اردیبهشت 1399

در شرایط فعلی از خرید ماهی قرمز خودداری کنید

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری معاون سلامت اداره کل دامپزشکی چهارمحال و بختیاری از شهروندان خواست با توجه به شیوع کرونا ویروس حتی الامکان از خرید ماهی قرمز خودداری نمایند.

12 اردیبهشت 1399

برنامه 4 ساله دولت برای بخش مسکن

رئیس جمهوری با مطرح کردن 5 درخواست مهم خود از متولی بخش مسکن در دولت، دستور داد مسوولان وزارت راه و شهرسازی در فرصتی دو ماهه اولویت های خود را برای پاسخ به این خواسته ها طراحی و به دفتر وی ارائه نمایند. قرار است این برنامه جهت گیری دولت در بخش مسکن طی دست...

4 اردیبهشت 1399

ثبت نام طرح سرباز ماهر در دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز، 26 بهمن ماه 98 شروع شد

ثبت نام طرح سرباز ماهر در دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز، 26 بهمن ماه 98 شروع شد و تا 5 اسفندماه ادامه دارد.

10 فروردین 1399

موتورهای کانادایی آخرین مانع ورود هواپیمای ATR

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مذاکرات نهایی با مقامات شرکت هواپیماساز ATR همچنان ادامه دارد، اعلام نمود: با نهایی شدن بحث بر سر موتورهای این هواپیماها می توان انتظار داشت که قرارداد خرید هواپیما از شرکت ATR نهایی گردد.

5 فروردین 1399

خرید خانه در منطقه هفت تیر چقدر تمام می گردد؟

یک دستگاه واحد مسکونی 63 متری واقع در منطقه کوی جار، خیابان فاطمی با عمر بنا 8 به مبلغ یک میلیارد و 291 هزار تومان به فروش می رسد.

25 اسفند 1398

اهمیت رشته علوم انسانی در توسعه مالی کشور

سعد آبادی، گفت: اهمیت دادن به رشته علوم انسانی در جامعه باعث توسعه مالی کشور خواهد شد.

22 اسفند 1398

آخرین طرح مهاجرتی دولت کانادا برای اقامت - ژانویه 2019

بر اساس اطلاعیه جدید اداره مهاجرت کانادا این کشور میخواهد طی برنامه ای 3 ساله برای بیش از 1 میلیون مهاجر خارجی کارت اقامت دائم صادر کند.

20 اسفند 1398

بازار ملک از نگاه مطبوعات

روزنامه دنیای اقتصاد- انحصارزدایی از وام مسکنانحصار انتشار اوراق تسهیلات مسکن، با ورود یک بانک دولتی به این حوزه تامین اقتصادی، شکسته می گردد.

17 اسفند 1398

اینتل دوباره برترین سازنده نیمه هادی در دنیا شد

اینتل توانست عنوان برترین سازنده نیمه هادی در دنیا را در سال 2019 دوباره از سامسونگ بازپس بگیرد.

12 اسفند 1398

نیکلاس هاپتون؛ عامل رونق گردشگری قطر در چهارراه استانبول

گروه بین الملل- عبدالحمید بیاتی: خاتمه پس از چهار سال انجماد نسبی در روابط ایران و انگلیس، گویا لحظه گسترش روابط فرا رسیده چون بعد از سفر فیلیپ هاموند وزیر امور خارجه انگلیس، به ایران که در ماه آگوست انجام شد و اعلام بازگشایی مجدد سفارتخانه های دو کشور...

12 اسفند 1398

بازی با آبروی گردشگری ایران در فرودگاه شیراز!

گرانترین وعده غذایی ما در ایران در فرودگاه بین المللی شیراز بود، ما سفارش کاپوچینو دادیم، اما خارج از سفارشِ ما، کیک و ژله هم آوردند؛ 3 کاپوچینو + 2 همبرگر + 1 هات داگ؛ 2.7 میلیون ریال!

9 اسفند 1398

استاندار چهارمحال و بختیاری:دولت از طرح های گلخانه ای حمایت می نماید

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به بروز خشکسالی در یک دهه اخیر گفت: تغییر الگوی کشت در بخش کشاورزی به رونق مالی، کاهش نرخ بیکاری و افزایش اشتغال یاری خواهد نمود و دولت از ایجاد طرح های گلخانه ای در استان حمایت می نماید.

7 اسفند 1398

ارسال لایحه حمایت از سهامداران خرد به مجلس

رئیس جمهور لایحه حمایت از سهامداران خرد واصلاح موادی ازقانون تجارت راکه با هدف ارتقا صندلی ایران درنماگر حمایت از سهامداران خرد در دولت به تصویب رسید برای طی مراحل قانونی به مجلس ارسال کرد.

4 اسفند 1398

وزرای ارتباطات و کار به استان گلستان سفر می نمایند

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی برای امضاء تفاهم نامه طرح ملی تکاپو در استان گلستان به این استان سفر می نمایند.

3 اسفند 1398

برگزاری کارگاه آموزشی تشریفات در ارس با هدف توسعه خدمات گردشگری

به گزارش خبرنگاران، مهدی عباسی چهارشنبه در تبادل نظر با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر اضافه نمود: برنامه ریزی و برگزاری این کارگاه آموزشی در راستای راهبرد آموزش رکن اساسی توسعه گردشگری اعلام نمود.

3 اسفند 1398

رأی عدم واگذاری شرکت توسعه گردشگری به بخش خصوصی قطعی شد

غلامحسین حسینی مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری به خبرنگاران گفت: چند ماه پیش رای هیات داوری اصل 44 مبنی بر ابطال واگذاری شرکت توسعه گردشگری صادر شده بود ولی آن رای، در حقیقت رای دادگاه بدوی بود. بنابراین خریدار حق داشت که در دادگاه تجدیدنظر و دیوان عالی کشور،...

2 اسفند 1398
تعداد: (102)