اخبار صنعت

ارتباط بین باشگاه های ایران و اروپا افزایش یابد

خبرنگاران: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برقراری ارتباط باشگاه های ایرانی با باشگاه های ایتالیا، آلمان، اسپانیا از اهمیت بسیاری برخوردار بوده که باید در این زمینه همکاری نمایند.

12 آذر 1398

عراقچی: اروپا باید فروش نفت ایران را تضمین کند

معاون وزیر امور خارجه در حاشیه کنفرانس عدم اشاعه در گفت وگو با یک رسانه روسی گفت که انتظار تهران از اروپا تضمین فروش نفت و دریافت درآمد آن به وسیله بانکی است.

10 آذر 1398

نوبخت: بودجه 99 مطلقاً وابستگی به نفت نخواهد داشت

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ویژگی های بودجه سال 1399 گفت: بودجه جاری سال آینده مطلقاً به نفت وابستگی ندارد.

26 آبان 1398

بازدید امیر دادرس از دستاوردهای سازمان صنایع دفاع

جانشین فرمانده کل ارتش از نمایشگاه دستاوردهای سازمان صنایع دفاع بازدید کرد.

24 آبان 1398

سفر به شهر لبخندها (بانکوک)

با عرض سلام به همه دوستان با توجه به طولانی بودن سفرنامه سعی در خلاصه کردن مطالب و حذف توضیحات اضافی و پرداختن به مطالب گفته نشده در سفرنامه های قبلی کرده و همچنین هدف اصلی بنده اشنایی هرچه بیشتر هموطنان با زیبایی های شهر بانکوک به روایت تصویر است.

24 آبان 1398

اراک، اندونزی آماده افزایش همکاری تجاری و مالی با ایران است

سفیر اندونزی با بیان اینکه زرات گردشگری اندونزی درصدد تبیین پیش نویس همکاری در حوزه صنایع دستی با ایران است گفت: اندونزی آماده افزایش همکاری تجاری و مالی با ایران است.

22 آبان 1398

تولیدکنندگان نفت در جست وجوی بشکه های پاک تر

الدار سائتره، مدیرعامل گروه انرژی اکوئینور می گوید برای وقتی آماده می گردد که شرکت های نفت و گاز برای جریمه های سخت تر بابت استخراج هیدروکربن روبرو خواهند شد.

21 آبان 1398

چین میلیاردها دلار از تولیدات آمریکا را تحریم می نماید

ایرنا نوشت: سازمان تجارت جهانی در پی یک دعوی طولانی مدت میان چین و آمریکا، برای تحریم میلیاردها دلار از کالاها و تولیدات آمریکا ، به چین چراغ سبز نشان داده است.

20 آبان 1398

ظرفیت های جدید برای ایجاد اشتغال پایدار در کشور ایجاد می شود

دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی گفت: با گسترش سطح زیر کشت گیاهان دارویی و صنایع مرتبط، ظرفیت های جدیدی برای ایجاد اشتغال پایدار به وجود می آید.

17 آبان 1398

عمان برای سفر تجار ایرانی سقف گذاشت، عادی شدن روابط بانکی به زودی

وزیر صنعت از موافقت دولت عمان برای صدور سالانه 1000 ویزا برای بازرگانان ایرانی اطلاع داد و گفت: روابط بانکی ایران و عمان در سریع ترین زمان ممکن عادی خواهد شد.

15 آبان 1398

ظریف: سقفی برای روابط با عمان قایل نیستیم، بن علوی: اطلاع دقیقی از دارایی های ایران در عمان ندارم

وزیر امور خارجه عمان که در تهران به سر می برد با همتای ایرانی خود دیدار نموده و به رایزنی درباره مسائل دو جانبه و تحولات منطقه پرداخت.

12 آبان 1398

شرکت های ایتالیایی به فعالیت در بنادر هرمزگان تمایل دارند

به گزارش خبرنگاران، مائورو کونچاتوری عصر شنبه در دیدار با استاندار هرمزگان کشور ایتالیا را دوستی قدیمی برای ایران و به خصوص استان هرمزگان دانست و گفت: ما احساس نزدیکی و دوستی بسیاری نسبت به بندرعباس و استان هرمزگان داریم و علاقه مند به توسعه روابط مالی...

11 آبان 1398

خریداری 140 دیگ آند توسط مدیران ایرالکو از چین

خبرنگاران: استاندار مرکزی گفت: 140 دیگ توسط مدیران ایرالکو از چین خریداری شده که تا خاتمه سال نصب و راه اندازی می گردد اما نباید تنها به نصب دیگ های جدید اکتفا کرد، بلکه باید عملکرد آنها آنالیز گردد.

8 آبان 1398

توسعه همکاری دانشگاه تهران و پوترای مالزی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه تهران، این تفاهم نامه با هدف اجرای دو پروژه مشترک در زمینه ارتباطات سلامت و کیفیت زندگی به صورت مشترک بین دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران و دانشکده ادبیات و زبان های خارجی و نیز مرکز آموزش و تحقیقات سرطان دانشکده...

4 آبان 1398

اراده مارکه ایتالیا توسعه روابط با مازندران است

به گزارش خبرنگاران، چری شولی صبح چهارشنبه در نشست با استاندار مازندران اضافه کرد: کشاورزی در استان مارکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در تهیه مواد غذایی نیز به مسائل محیط زیست توجه جدی داریم.

3 آبان 1398

لابی نخست وزیران انگلیسی به نفع یک شرکت نفتی خبرساز شد

دو نخست وزیر قبلی انگلیس، ترزا می و دیوید کامرون نزد خاندان سلطنتی کشور بحرین به جهت اعطای یک قرارداد نفتی چند میلیارد دلاری به شرکت نفتی متعلق به یک حامی اقتصادی مهم حزب محافظه کار لابی گری نموده اند.

2 آبان 1398

انتقاد شدید چین از وضعیت حقوق بشر در آمریکا

خبرنگاران: دولت چین در واکنش به گزارش اخیر وزارت خارجه آمریکا در مورد وضعیت حقوق بشر در چین از وضعیت حقوق بشر در آمریکا به شدت انتقاد نموده است.

2 آبان 1398

همکاری موسسه سیتر کانادا برای عضویت قشم در WTO

به گزارش خبرنگاران، به نقل از منطقه آزاد قشم، محمد تائبی با بیان اینکه 150 هزار دلار برای اجرای این طرح از سازمان های جهانی یاری دریافت شده است، اضافه کرد: درخواست سازمان منطقه آزاد قشم برای پیوستن به WTO توسط بخش گردشگری موسسه سیتر با دریافت این میزان یاری...

1 آبان 1398

تأثیر راه جدید ابریشم بر احیای نقش ترانزیتی ایران در آسیای مرکزی

به گزارش خبرنگاران، مهدی خورسند، کارشناس ارشد مطالعات اوراسیا در یادداشتی به تأثیر راه جدید ابریشم بر احیای نقش ترانزیتی ایران در منطقه آسیای مرکزی پرداخت.

25 مهر 1398

ترامپ از توافق تجاری محدود بین آمریکا و چین اطلاع داد

رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت دولت متبوعش و دولت چین به یک توافق تجاری محدود دست یافته اند.

24 مهر 1398
تعداد: (93)