فرآیند جذب از طریق سامانه فارغ التحصیلان دانشگاهی ادامه دارد

به گزارش مجله پارمیسفان، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت درباره جذب نیروی انسانی توسط سامانه فارغ التحصیلان دانشگاهی توضیحاتی ارائه داد و گفت: فرآیند جذب از طریق این سامانه، با توجه به اعلام نیازهای سازمانی و همچنین مجوزهای صادره کماکان ادامه خواهد داشت.

فرآیند جذب از طریق سامانه فارغ التحصیلان دانشگاهی ادامه دارد

به گزارش شانا، شرحات معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت به شرح زیر است:

پس از تهیه و تصویب پروژه الگوی نوین جذب نیروی انسانی در صنعت نفت، سامانه اطلاعاتی فارغ التحصیلان دانشگاهی از تاریخ 10 تیرماه سال 98 تا به امروز جهت ثبت نام داوطلبان واجد شرایط آغاز به کار کرده است. متعاقب موارد فوق شرایط ثبت نام شدگان در سامانه مورد بررسی قرار گرفته و طی فرآیندی برترین و شاخص ترین نفرات ثبت نام شده در سامانه به لحاظ سوابق تحصیلی (از جمله نوع دانشگاه)، انتخاب و برای طی مراحل ارزیابی و مصاحبه به مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت معرفی می شوند.

در ادامه بر اساس نتایج ارزیابی و مصاحبه واصله از مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، لیست اسامی و مشخصات پذیرفته شدگان نهایی پس از جانمایی در برابر نیازهای سازمانی جهت اخذ مجوز تصویب خواهی وزیر نفت انعکاس یافته و پس از اخذ مجوزهای لازم، نفرات مذکور به شرکت های اصلی معرفی شده اند. هم اکنون نیز اقدام های لازم برای مراحل تشریفات جذب و امضای قرارداد با پذیرفته شدگان نهایی در برابر نیازهای سازمانی شرکت های زیرمجموعه به استناد مجوزهای صادره انجام پذیرفته و فرایند مربوطه با توجه به اعلام نیازهای سازمانی و همچنین مجوزهای صادره کماکان ادامه خواهد داشت.

این شرحات در واکنش به نامه مدیرکل حوزه سخنگوی دولت در دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت درباره اعلام اعتراض یکی از دانش آموختگان رشته مهندسی مکانیک نسبت به عدم جذب از طریق سامانه فارغ التحصیلان دانشگاهی، از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به اداره کل روابط عمومی وزارت نفت اعلام شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1532

به "فرآیند جذب از طریق سامانه فارغ التحصیلان دانشگاهی ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرآیند جذب از طریق سامانه فارغ التحصیلان دانشگاهی ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید