تاریخ امتحانات خاتمه ترم دانشگاه پیغام نور تغییر کرد

به گزارش مجله پارمیسفان، تهران (پانا) - مدیر کل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور از تغییر تاریخ امتحانات الکترونیکی خاتمه ترم نیمسال 1400-1399 این دانشگاه اطلاع داد.

تاریخ امتحانات خاتمه ترم دانشگاه پیغام نور تغییر کرد

به گزارش دانشگاه پیغام نور، امیر حسین بهروز از تغییر تاریخ امتحانات الکترونیکی خاتمه ترم نیمسال 1400-1399 دانشگاه پیغام نور اطلاع داد و گفت: آزمون های خاتمه نیمسال دانشگاه پیغام نور بدون تغییر در ترتیب برگزاری آنها، در بازه زمانی اول تا 26 خردادماه برگزار می گردد.

بهروز با عنوان اینکه با توجه به ادامه شرایط ناشی از بیماری کووید 19، لزوم اتخاذ تمهیدات لازم با توجه به برگزاری آمار بالای آزمون های الکترونیکی دانشگاه پیغام نور در سراسر کشور و به منظور ارتقای کیفیت اجرایی برگزاری ارزشیابی دروس نظری در نیم سال دوم سال تحصیلی 1400-1399، امتحانات در ترم جاری، نسبت به تاریخ قبلی در تقویم آموزشی، زودتر برگزار می گردد، گفت: به منظور سهولت در برگزاری آزمون ها، استان ها مجاز خواهند بود آزمون های خاتمه ترم را در بسترهای متعدد مورد تأیید با هماهنگی اساتید برگزار نمایند.

به گفته وی، اساتید می توانند جهت کاهش بار ترافیکی در صورت هماهنگی و اطلاع رسانی کامل با دانشجویان، آزمون ها را در نوبت ها و زمان های هماهنگ شده دیگر، پیش از تاریخ آزمون برگزار نمایند.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیغام نور با عنوان اینکه آزمون ها صرفاً باید از منابع درسی مصوب اعلام شده دانشگاه باشد، گفت: استفاده از سایر شیوه های ارزشیابی برای دروس (گروه درسی) با تعداد دانشجوی کمتر از پنج نفر با تشخیص مدرس ذیربط و تأیید رئیس استان مجاز است.

وی یادآور شد: شرایط آزمون دانشجویان دانشگاه پیغام نور در نیمسال جاری نیز مانند ترم های گذشته در نهایت دقت، سلامت، نظم و آرامش برگزار خواهد شد و در این خصوص تمهیداتی در قالب دستورالعمل به استان ها در حال ارسال است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1651

به "تاریخ امتحانات خاتمه ترم دانشگاه پیغام نور تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاریخ امتحانات خاتمه ترم دانشگاه پیغام نور تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید