ابراز تمایل کشور سنگاپور برای راه اندازی شهر آی تی در قزوین

به گزارش مجله پارمیسفان، استاندار قزوین گفت: کشور سنگاپور ابراز تمایل برای راه اندازی شهر آی تی در استان قزوین نموده است که به همین دلیل باید زیرساخت های لازم فراهم گردد.

ابراز تمایل کشور سنگاپور برای راه اندازی شهر آی تی در قزوین

همراه ما باشید تا با تور سنگاپور از توسعه‌یافته ترین کشور آسیا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران از قزوین، فریدون همتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای روابط خارجی که در استانداری قزوین برگزار گردید گفت: با راه اندازی شهر آی تی در استان قزوین می توان درآمدهای نجومی و بالایی را به استان قزوین تزریق کرد.

وی با اشاره به اینکه به سرعت باید پاسخ مکاتبات کشور سنگاپور را برای راه اندازی شهر آی تی در استان قزوین داده گردد بیان کرد: به همین دلیل کشور سنگاپور ابراز تمایل برای راه اندازی شهر آی تی در استان قزوین نموده است که به همین دلیل باید زیرساخت های لازم فراهم گردد.

استاندار قزوین اضافه کرد: به منظور پیشرفت شهر قزوین پروژه راه اندازی شهر آی تی در استان قزوین به طور کامل نباید به بخش خصوصی واگذار گردد چرا که این پروژه درآمدهای بسیار زیادی را به استان قزوین وارد می نماید.

وی گفت: دستگاه های اجرایی مرتبط با پروژه شهر آی تی همانند شهرداری، دانشگاه آزاد و شرکت شهرک های صنعتی باید با بخش خصوصی همگام شده تا راه اندازی این شهر بتواند برای توسعه شهر قزوین مؤثر باشد.

همتی توضیح داد: فرصت کمی تا برگزاری پنجمین نشست شهرهای دنیا که 22 تا 24 تیرماه در کشور سنگاپور است زمان محدود بوده و باید تا آخر ماه اطلاعات شهرداری جمع آوری گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 388

به "ابراز تمایل کشور سنگاپور برای راه اندازی شهر آی تی در قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابراز تمایل کشور سنگاپور برای راه اندازی شهر آی تی در قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید