5 میلیون ایرانی چشم انتظار رسیدن شنبه ، همه چیز درباره قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو

به گزارش مجله پارمیسفان، پس از گذشت 38 سال از اولین قرعه کشی خودرو، حالا دور دوم بخت آزمایی در شرایطی قرار است روز شنبه انجام گردد که بسیاری از مشتریان نسبت به راستی آزمایی تحویل خودرو با این روش شبهاتی را مطرح می نمایند.

5 میلیون ایرانی چشم انتظار رسیدن شنبه ، همه چیز درباره قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو

به گزارش مجله پارمیسفان به نقل از دنیای اقتصاد، آنچه معین است خودروساز در قرعه کشی روز شنبه 17 خرداد ماه، باید این اطمینان را به متقاضیان و ثبت نام نمایندگان در اولین فروش فوق العاده بدهد که قرعه کشی در صحت و درستی انجام خواهد شد و قرار نیست تخلفی در این زمینه صورت گیرد.

شنبه 17خرداد قرعه کشی برای تحویل خودرو انجام خواهد شد و اسامی افرادی که برنده شدند به وسیله پیامک به آنها اطلاع رسانی می گردد.

فردا آخرین روز از فرصت ثبت نام در اولین فروش فوق العاده خودروسازان است. حدود پنج میلیون نفر در قرعه کشی فروش فوق العاده شرکت کردند.

در صورت صحت ثبت نام این تعداد متقاضی در طرح مذکور و عرضه 25 هزار خودرو از سوی خودروساز می توان این طور محاسبه کرد که از هر 200 شرکت نماینده، یک نفر برنده نهایی قرعه کشی خواهد بود و باقی، سودی از این قرعه کشی نخواهند برد. آنچه معین است سیاست گذار خودرو با حذف پیش پرداخت 50 درصدی خودرو در حین قرعه کشی و همچنین لغو چک صیادی تعداد بیشتری از مردم را ترغیب به شرکت در قرعه کشی خودرو کرد. به این ترتیب به نظر می رسد با تصمیمات اخیر وزارت صمت، بخش دیگری از تقاضای بازار که از آن به عنوان تقاضای خاموش یاد می شد، به جمع متقاضیان فعال خودرو پیوستند که همین مساله شانس مشتریان واقعی را برای خرید خودرو کمتر از گذشته خواهد نمود.

اما با توجه به گفته رئیس سازمان حمایت افرادی که در قرعه کشی خودرو برنده می شوند 48 ساعت پس از اعلام اسامی، زمان دارند تا نسبت به واریز و تکمیل وجه اقدام نمایند.

به گفته وی، خودروساز موظف است سه ماه پس از قرعه کشی خودرو را تحویل متقاضی دهد و تا خاتمه تابستان قطعا پرونده اولین قرعه کشی بسته خواهد شد و خودرو به دست متقاضیان می رسد.

اظهارات عباس تابش مبنی بر تحویل خودرو طی سه ماه آینده در شرایطی عنوان می گردد که خودروسازان در تحویل خودروهای معوق و همچنین تکمیل محصولات ناقص هم اکنون با کمبود زمان روبرو است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1056

به "5 میلیون ایرانی چشم انتظار رسیدن شنبه ، همه چیز درباره قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 میلیون ایرانی چشم انتظار رسیدن شنبه ، همه چیز درباره قرعه کشی فروش فوق العاده خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید