کشف یک میلیون و 700 هزار لیتر انواع سوخت در کشور

به گزارش مجله پارمیسفان، تهران (پانا) - رئیس پلیس امنیت مالی ناجا از اجرای طرح کنترل مصرف کنندگان عمده سوخت و کشف مقدار یک میلیون و 700 هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی در کشور اطلاع داد.

کشف یک میلیون و 700 هزار لیتر انواع سوخت در کشور

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: به منظور مقابله با قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده های نفتی و اجرای برنامه های عملیاتی سالیانه، طرح کنترل مصرف کنندگان عمده سوخت (تانکرهای سوخت رسان، صندلی های عرضه سوخت و شرکت های تولیدی، صنعتی و کشاورزی) با مشارکت فرماندهی انتظامی استان های سراسر کشور در هفته گذشته به اجرا در آمد.

وی اضافه نمود: در این طرح از 412 شرکت تولیدی، صنعتی و کشاورزی و همچنین سه هزار و 876 تانکر حامل سوخت بازدید که 35 شرکت متخلف در بخش تولیدی و کشاورزی به همراه 60 دستگاه تانکر متخلف شناسایی و مقدار یک میلیون 700 هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی کشف و 120 متهم دستگیر شد که نتیجه این طرح نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش 52 درصدی کشفیات فرآورده های نفتی را نشان می دهد.

این مقام با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی فرآورده های مکشوفه را بیش از 93 میلیاردریال برآورد کردند، ادامه داد: پس از تشکیل پرونده، فرآورده های مذکور به شرکت ملی نفت و متهمان دستگیر شده تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس امنیت مالی ناجا از هموطنان خواست درصورت مشاهده هرگونه قاچاق کالا، موضوع را به فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1342

به "کشف یک میلیون و 700 هزار لیتر انواع سوخت در کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف یک میلیون و 700 هزار لیتر انواع سوخت در کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید