نمایشگاه معرفی محصولات نانویی برگزار می شود

به گزارش مجله پارمیسفان، نمایشگاهی با هدف معرفی محصولات نانویی از 27 تا 30 دی ماه 1400 در سال 37 نمایشگاه بین المللی برگزار می شود که در این نمایشگاه بیش از 50 محصول نو نانوی رونمایی خواهد شد.

نمایشگاه معرفی محصولات نانویی برگزار می شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، جمهوری اسلامی ایران با همت جهادگونۀ متخصصان و دانشمندان خود به جایگاهی رفیع در حوزۀ فناوری نانو در دنیا دست یافته و کسب رتبۀ چهارم دنیا در زمینۀ تولید علم نانو، فعالیت بیش از 350 شرکت دانش بنیان و صنعتی، تولید بیش از 850 محصول، رشد صعودی بازار محصولات در سال های اخیر و صادرات محصولات نانو به بیش از 40 کشور از دستاورد های ایران در حوزۀ فناوری نانو بوده است.

ستاد ویژۀ توسعه فناوری نانو در جهت تحقق اهداف سند توسعه کاربرد فناوری نانو در افق 1404 در قالب نمایشگاه فناوری نانو، بخشـی از دستاورد های این حـوزه را در معرض دید مسئولان، متخصصان و صاحبان صنایع قرار می دهد. امسال نیز در این رویداد بیش از 50 محصول پیشرفته با فناوری نانو رونمایی خواهد شد و بیش از دویست محصول منتخب در حوزه های مختلف حضور دارد. این نمایشگاه، در روز های 27 تا 30 دی ماه 1400، از ساعت 9 تا 16 در محل نمایشگاه بین المللی تهران، سالن 37 (نمایشگاه دائمی معاونت علمی و فناوری) برگزار خواهد شد.

در ضمنً مراسم افتتاحیه این رویداد با حضور معاون محترم علمی و فناوری رئیس جمهور، در روز دوشنبه 27 دی ماه ساعت 9 صبح برگزار می شود. لازم به ذکر است در حاشیه نمایشگاه قرار است بیش از 10 قرارداد تجاری به امضا برسد.

با توجه به این که نمایشگاه در محل نمایشگاه دائمی معاونت علمی و فناوری برای مدیران و مدعوین تدارک دیده شده است، برای بازدید از نمایشگاه نیاز به هماهنگی قبلی است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1994

به "نمایشگاه معرفی محصولات نانویی برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه معرفی محصولات نانویی برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید