عکس لو رفته از سرگرمی الهام حمیدی با شوهرش

به گزارش مجله پارمیسفان، خبرنگاران: عکس الهام حمیدی لب ساحل در آغوش همسرش در فضای مجازی جنجال ساز شد کاربران در واکنش به این عکس صمیمیت الهام با شوهرش را ستودند اما اسم کردند یک سلبریتی مناسب نیست در ملا عام با شوهرش چنین عکسی بیندازد!

عکس لو رفته از سرگرمی الهام حمیدی با شوهرش

الهام حمیدی بازیگر مشهور ایران است. الهام حمیدی متولد سال 56 است. الهام حمیدی ازدواج نموده و الهام حمیدی در فیلم های زیادی بازی نموده است. عکس الهام حمیدی در فضای مجازی جنجال ساز شد.

به گزارش خبرنگاران؛ عکس قدیمی الهام حمیدی و همسرش مورد توجه رسانه ها بود.

باند بازی در سینمای ایران

زمان هایی مثل حالا که مدت طولانی کار نمی کنم و به عبارتی کار خوب آنقدر ساخته نمی گردد که به من هم پیشنهاداتی گردد، نه تنها دلگیر می شوم که ممکن است حس نگرانی و حتی ترس هم در من ایجاد گردد که چه خواهد شد؟ شما می بینید که عده ای خاص همواره در حال کار کردن هستند؛ کاملا این حرفه تبدیل به باندبازی شده است.

اینکه دلیل چنین رویکردی در سینما و بازیگری ما چیست را نمی توان قضاوت کرد اما کاملا همه این چند دسته بودن معین است. اگر در دسته ای باشید کار خواهید داشت وگرنه کاری وجود ندارد؛ مگر آنکه براساس سابقه ای که دارید، پیشنهادی به شما گردد که تا آن روز باید منتظر بمانید. این انتظار هم اصلا حس خوبی در پی ندارد.

برنامه من براساس صبر برای کاری است که دوستش داشته باشم؛ یعنی یک بار امتحان کردم و باری به هر جهت جلو رفتم و به خاطر بیکاری، اولین پیشنهاد را پذیرفتم در حالی که کار خوبی نبود و دوستش نداشتم. بعد از کارم پشیمان شدم که آن حس پشیمانی خیلی بدتر از بیکاری است و تاثیرات منفی زیادی دارد. برای همین همواره منتظر می مانم حتی اگر طول بکشد تا کاری باب میل خودم انجام دهم. این مشکل جلو رفتن شاید به لحاظ اقتصادی به ضرر ما باشد؛ به خصوص وقتی جز بازیگری کاری برای کسب عایدی نداشته باشیم اما خودم این فشار اقتصادی را به انجام کار بد ترجیح می دهم. دوست ندارم صرفا برای پول وارد کاری شوم که بعد از پخش از تماشای آن خجالت زده باشم. از قدیم هم گفته اند گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی.

منبع: خانه فوتبال

منبع: رکنا
انتشار: 21 شهریور 1400 بروزرسانی: 21 شهریور 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1808

به "عکس لو رفته از سرگرمی الهام حمیدی با شوهرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس لو رفته از سرگرمی الهام حمیدی با شوهرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید