رژیم لاغری ماه چیست؟

به گزارش مجله پارمیسفان، رژیم لاغری ماه یکی از شایع ترین برنامه های غذایی است که حتی ستارگان هالیوودی هم از آن پیروی می نمایند.

رژیم لاغری ماه چیست؟

به گزارش به نقل از الیمن نیوز، رژیم ماه یکی از عجیب ترین رژیم هایی است که برای کاهش وزن استفاده می گردد و اخیراً به یکی از رژیم های محبوب تبدیل شده است که بسیاری از ستارگان هالیوود برای کاهش وزن و بازیابی چابکی خود از آن ها پیروی می نمایند، که مهمترین آن ها ستاره بین المللی مدونا است.

این رژیم بر اساس نظریه تاثیر ماه و مراحل رشد آن بر بدن انسان است که به پاکسازی بدن از سموم یاری نموده و به کاهش وزن یاری می نماید.

بر اساس گزارشی که در وب سایت آمریکایی Trends Wide منتشر شده است، این رژیم با مراحل رشد ماه و بعضی عادات غذایی در روز های خاصی از ماه مرتبط است.

رژیم ماه به میزان رشد ماه و پیروی از رژیم غذایی مبتنی بر چرخه کامل آن بستگی دارد. برای مثال، در روزی که ماه به طور کامل عظیم شده است، باید در آن روز باید غذا خوردن را متوقف کنید و به جز آب آشامیدنی و آب میوه ها چیزی نخورید و هنگامی که ماه آغاز به ناپدید شدن می نماید، می توانید هر غذایی را بخورید، اما باید غذا های سالم و عاری از چربی و غذا های چرب باشد.

مهمترین غذا هایی که مجاز به خوردن در این رژیم هستید

- شیر و محصولات لبنی کم چرب

- آجیل، به ویژه صبح، اما با وعده های محدود، مانند بادام

- نان قهوه ای

- مرغ کبابی

- سبزیجات بخار پز شده

کارشناسان تأکید کردند که ساعت شش عصر باید خوردن غذا را متوقف کنید، در حالی که اجازه دارید آب و آب میوه های بدون قند را مصرف کنید و هنگامی که ماه دوباره ظاهر می گردد، میزان غذا باید به نصف کاهش یابد و میزان زیادی آب مصرف میل گردد.

کارشناسان بر این باورند که ماه بر بدن و بعلاوه آب بدن انسان تأثیر می گذارد، به ویژه اینکه 60 درصد بدن انسان را آب تشکیل می دهد، بنابراین ضروری است هنگام کامل شدن قرص ماه، 24 ساعت روزه بگیرید، که این امر به بدن شما یاری می نماید وزن خود را در یک روز معادل 2.5 کیلوگرم کاهش دهید.

فواید رژیم ماه این است که یک راه عالی برای سم زدایی بدن و بهبود ایمنی است، علاوه بر این، می توان از آن برای کاهش وزن اضافی در طول چرخه قمری، افزایش اثربخشی سایر برنامه های رژیم غذایی و یاری به احساس سبکی استفاده کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 25 شهریور 1400 بروزرسانی: 25 شهریور 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1813

به "رژیم لاغری ماه چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رژیم لاغری ماه چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید