حکایت زخم ها در بازار کتاب

به گزارش مجله پارمیسفان، به گزارش خبرنگاران، کتاب حکایت زخمها گام کوچکی است برای نمایش گوشه ای از تابلوی رنگارنگ و امیدبخش وحدت امت اسلامی در مواجهه با شرارتی بین المللی.

حکایت زخم ها در بازار کتاب

این کتاب در 264 صفحه به بهای 55 هزار تومان به زودی بعد از جشن امضای آن در روز یکشنبه 16 آبان به صورت سراسری توزیع خواهد شد. تهیه این کتاب با خرید حضوری از فروشگاه های معتبر سراسر کشور و یا دایرکت به صفحه مجازی فروشگاه به نشانی revaytfathonline امکان پذیر است.

الهه آخرتی در این کتاب شما را به پای حکایت زخم های چهار جانباز مدافع حرم خواهد برد که هر کدامشان از گوشه گوشه جغرافیای ایمان، خود را به سنگر دفاع رسانده اند و روایت گر مصافشان با دشمنی واحد هستند.

از این نویسنده فعال در زمینه مدافعان حرم و منتخب در دومین جشنواره شهید همدانی، پیش از این کتاب های هیچ چیز مثل همواره نیستو کمی بیشتر بمان در این انتشارات به چاپ رسیده است.

در بخشی از کتاب حکایت زخم ها می خوانیم: همه جا یکدست سفید بود. با برگشتن دوباره نگاهم به سمت چراغ سقفی، انگار جرقه ای توی سرم زده شد و نور عظیمی که مرا به پرواز در آورده بود ذهنم را روشن کرد. یادم آمد! با نیرویی که سر منشأش درک تازه ام بود، زبانی که تا چند ثانیه قبل مثل چوب خشک به سقف دهانم چسبیده بود مثل یک ماهی کوچک و بی قرار آغاز به حرکت کرد و صدای فریاد شادمانه ام به گوشم رسید: من در بهشتم، هنوز زنده ام اما در بهشتم! چطور ممکنه؟ این همون چیزیه که می خواستم....

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 18 آذر 1400 بروزرسانی: 18 آذر 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1912

به "حکایت زخم ها در بازار کتاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکایت زخم ها در بازار کتاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید