تیراندازی کانادا فرصت دیگر رسانه های غرب برای اسلام هراسی

به گزارش مجله پارمیسفان، خبرنگاران: تیراندازی صبح چهارشنبه در پایتخت کانادا که منجر به کشته شدن فرد مهاجم و یک سرباز شد، فرصتی دیگر برای اسلام هراسی رسانه های غربی به وجود آورد.

تیراندازی کانادا فرصت دیگر رسانه های غرب برای اسلام هراسی

برای دریافت خدمات ویزای مولتی کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل مجله پارمیسفان، روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف در مطلبی مدعی شد فرد مهاجم کانادایی که دیروز چهارشنبه با تیراندازی در محوطه نزدیک به مجلس کانادا یک سرباز 24 ساله را کشت، به تازگی مسلمان شده بود سعی کرد به همراه رسانه های کانادا موجی از اسلام هراسی به راه بیندازد.

این روزنامه انگلیسی با چاپ نه چندان واضحی از مایکل زیهاف-بیبیو که چفیه ای عربی دارد، نوشت: قاتل کانادایی اخیرا مسلمان شده، یک خطر تروریستی شناسایی شده بود. دیلی تلگراف همچنین به نقل از شاهدان عینی نوشت مایکل پس از تیراندازی به سوی سرباز نگهبان یادبود جنگ در اوتاوا دست های خود را به نشانه پیروزی بالا برده است.

دیلی تلگراف همچنین در به نقل از رسانه های کانادا ادامه نوشت مایکل زیهاف-بیبیو 32 ساله از استان کبک استو سابقه سوء مصرف مواد مخد داشت و گذرنامه اش توسط مقامات کانادا به عنوان مسافر با خطر بالا معین شده بود.

این جوان کانادایی پس از تیراندازی در محوطه یادبود جنگ اوتاوا که در نزدیکی ساختمان مجلس فدرال واقع شده است، به سوی مجلس رفت و ماموران پلیس وی را در داخل یکی از راهروهای مجلس هدف گلوله قرار دادند و کشتند.

پ

منبع: تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 30 مرداد 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 290

به "تیراندازی کانادا فرصت دیگر رسانه های غرب برای اسلام هراسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی کانادا فرصت دیگر رسانه های غرب برای اسلام هراسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید