توسعه همکاری سد شهید عباسپور با جهاددانشگاهی خوزستان

به گزارش مجله پارمیسفان، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل سد شهید عباسپور با بیان اینکه در زمینه همکاری با جهاددانشگاهی خوزستان، آینده خوبی را متصور هستم، گفت: امیدوار هستیم با توجه به ظرفیت جهاددانشگاهی ساخت محصولاتی همانند رزین های ژنراتور و مواد عایق آن، ساخت کارت های الکترونیکی و فیلتراسیون را در دستور کار قرار دهیم.

توسعه همکاری سد شهید عباسپور با جهاددانشگاهی خوزستان

فرزاد جونعلی وند در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: سازمان جهاددانشگاهی خوزستان مجموعه ای توانمند و بسیار خوب است و طرح های خوبی را در زمینه سدها اجرا نموده است. یکی از کارهای بزرگ اجرا شده به وسیله این سازمان، داخلی سازی تجهیزات نیروگاه های برق آبی است.

وی ادامه داد: مقوله فیلتراسیون و جذب بخارات روغن در تجهیزات سد شهید عباسپور در مدت زمان یکسال با یاری جهاددانشگاهی خوزستان بومی سازی شد و محصولات تست شده بر روی ژنراتورهای برق در این سد حتی بهتر از نمونه های مشابه خارجی بود.

مدیرعامل سد شهید عباسپور با بیان اینکه در زمینه همکاری با جهاددانشگاهی خوزستان، آینده خوبی را متصور هستم، گفت: امیدوار هستیم با توجه به ظرفیت جهاددانشگاهی ساخت محصولاتی همانند رزین های ژنراتور و مواد عایق آن، ساخت کارت های الکترونیکی و فیلتراسیون را در دستور کار قرار دهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2048

به "توسعه همکاری سد شهید عباسپور با جهاددانشگاهی خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه همکاری سد شهید عباسپور با جهاددانشگاهی خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید