تامین هزینه بازسازی استادیوم آزادی برعهده پرسپولیس نیست

به گزارش مجله پارمیسفان، روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی پیرامون هزینه بازسازی ورزشگاه آزادی اطلاعیه ای صادر کرد.

تامین هزینه بازسازی استادیوم آزادی برعهده پرسپولیس نیست

به گزارش خبرنگاران, روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در اطلاعیه ای، اخبار منتشره پیرامون لزوم تامین هزینه بازسازی استادیوم آزادی توسط باشگاه پرسپولیس را تکذیب و آن را شیطنت برخی خبرنگارهای غیر رسمی دانست. در متن این اطلاعیه آمده است:

طبق مصاحبه روز دوشنبه (16 مهرماه) فرهاد نیکوخصال, سرپرست مجموعه ورزشی آزادی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وی اظهار داشته است: در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا 19 اشکال برای استادیوم آزادی اعلام شده که برآورد اعتباری مورد احتیاج آن 15 میلیارد تومان است و تا زمان بازی برگشت فینال که 19 آبان ماه است فرصت داریم تا ایرادات را رفع کنیم. بدیهی است تامین این هزینه می بایست از سوی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال صورت پذیرد و هیچگونه صحبت یا سخنی رسمی جهت تقبل آن از سوی باشگاه پرسپولیس وجود نداشته و کما فی السابق دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به عنوان بهره بردار استادیوم فوتبال آزادی شناخته می شوند.

جا دارد در این برهه حساس ورزش کشور و حضور تیم پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و جدال سخت با نماینده پر قدرت قطر، شاهد اتحاد ملی بیشتر بین جامعه ورزش، اصحاب رسانه و عموم ملت ورزش دوست باشیم تا اسیر بازی تعداد اندکی خبرنگار غیر رسمی نشده و نه تنها خللی در این موفقیت بزرگ ایجاد نگردد، بلکه موجبات دلگرمی مردم عزیز فراهم گردد. اعلام موارد درخواستی AFC برای بازسازی استادیوم آزادی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 65

به "تامین هزینه بازسازی استادیوم آزادی برعهده پرسپولیس نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین هزینه بازسازی استادیوم آزادی برعهده پرسپولیس نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید