تامین زیرساخت های سایت صنعتی کابلی قشم با بیش از 21 میلیارد ریال اعتبار

به گزارش مجله پارمیسفان، مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از انجام عملیات زیرسازی، آسفالت، تامین برق و روشنایی در لاین چهارم سایت صنعتی کابلی با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد ریال خبر داد.

تامین زیرساخت های سایت صنعتی کابلی قشم با بیش از 21 میلیارد ریال اعتبار

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، حسین ناصری نژاد اظهار کرد: این طرح در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی و با هدف ارتقا خدمات دهی به واحدهای صنعتی و تولیدی حاضر در این محدوده صنعتی، در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی 88 درصدی این طرح، اضافه نمود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 21 میلیارد و 649 میلیون ریال توسط یکی از پیمانکاران سازمان منطقه آزاد قشم در حال اجراست.

به گفته ناصری نژاد، عملیات زیرسازی، آسفالت و تامین روشنایی لاین چهارم سایت صنعتی کابلی، به طول 800 متر و عرض متوسط 12 الى 16 متر اجرا شده و طبق زمان بندی اعلام شده، تا خاتمه آبان ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.

وی شرح داد: اجرای پروژه های عمرانی در شهرک های صنعتی منطقه آزاد در راستای تامین زیرساخت برای حضور سرمایه گذاران شتاب بیشتری گرفته است.

مدیر امور فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم در خاتمه گفت: با هدف بهسازی و تکمیل زیرساخت های مورد نیاز سرمایه گذاران و واحدهای تولیدی، پروژه های دیگری نیز در حال بررسی و اجرا بوده و این برنامه ها با جدیت دنبال می شود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 آذر 1399 بروزرسانی: 12 آذر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1311

به "تامین زیرساخت های سایت صنعتی کابلی قشم با بیش از 21 میلیارد ریال اعتبار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین زیرساخت های سایت صنعتی کابلی قشم با بیش از 21 میلیارد ریال اعتبار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید