اخاذی از شوهر صیغه ای به بهانه مهریه

به گزارش مجله پارمیسفان، زن جوان وقتی فهمید شوهر صیغه ای اش بدون پرداخت مهریه قصد جدایی دارد با اجیر کردن دو مرد، نقشه ربودن و سرقت از او را اجرا کرد.

اخاذی از شوهر صیغه ای به بهانه مهریه

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، اواخر آبان مرد میانسالی به دادسرا رفت و از ربوده شدن خودش و سرقت اموالش خبر داد. این مرد 60 ساله گفت: من مهندس بازنشسته هستم، همسرم سال هاست که به بیماری سرطان مبتلا شده و من هم به خاطر بیماری وی و مشکلاتی که داشتم با زن جوانی به نام شهلا در سایت ازدواج موقت آشنا شدم. او از همسرش جدا شده بود و با دخترش زندگی می کرد. شهلا را به عقد موقت خودم درآوردم و قرار شد هر وقت همسرم خوب شد از او جدا شوم.

با گذشت چهار سال وقتی حال همسرم خوب شد دیگر عقد موقتم را تمدید نکردم و همه حق و حقوق شهلا را هم دادم، اما او اصرار به ادامه زندگی با من داشت. تا اینکه چند روز قبل شهلا با من تماس گرفت و خواست برای او دارو تهیه کنم. من هم داروهایش را گرفتم، اما وقتی وارد خانه اش شدم ناگهان دو مرد جوان وارد خانه شدند. مرد میانسال ادامه داد: شهلا آن ها را خواهرزاده هایش معرفی کرد. مردان جوان با تهدید چاقو سه فقره چک 100 میلیون تومانی، یک چک 20 میلیونی و سفته 150 میلیون تومانی از من گرفتند و 60 میلیون تومان موجودی حسابم را هم به صورت کارت به کارت خالی کردند. با شکایت مرد میانسال تحقیقات برای دستگیری شهلا و دو مرد جوان به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ویژه سرقت آغاز شد.

تا اینکه دو هفته بعد وقتی شهلا مخفیانه به خانه اش برگشت او را دستگیر کردند. متهم در بازپرسی ها درباره همدستانش گفت:

آن ها خواهرزاده هایم نیستند، بلکه دو برادر هستند که در فضای مجازی با آن ها آشنا شدم. شوهرم مهریه ام را نمی داد و مرا کتک می زد به همین خاطر تصمیم به انتقام گرفتم. با اعترافات شهلا دو برادر نیز دستگیر شدند آن ها که هر دو سابقه کیفری دارند به همدستی با شهلا اعتراف کردند. به دستور بازپرس قدیر احمدزاده، متهمان در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم قرار گرفته و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 اسفند 1399 بروزرسانی: 3 اسفند 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1467

به "اخاذی از شوهر صیغه ای به بهانه مهریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخاذی از شوهر صیغه ای به بهانه مهریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید