تور بلغارستان ارزان: یک مدال طلا و 3 برنز کشتی گیران ایران در تورنمنت بلغارستان

به گزارش مجله پارمیسفان، میثم دلخانی به مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام نیکولای پتروف بلغارستان رسید.

تور بلغارستان ارزان: یک مدال طلا و 3 برنز کشتی گیران ایران در تورنمنت بلغارستان

با ما سفر کنید و با تور بلغارستان ارزان از معماری شگفت انگیز اروپایی دیدن کنید و شهر زیبای صوفیه را ببینید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در خاتمه روز دوم رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف بلغارستان، میثم دلخانی در وزن 63 کیلوگرم کشتی فرنگی به مدال طلا دست یافت، علیرضا عبدولی در وزن 72 و علیرضا مهمدی در وزن 82 کیلوگرم کشتی فرنگی و مصطفی قیاسی در وزن 79 کیلوگرم کشتی آزاد به مدال برنز دست یافتند.

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام دانکلوف و نیکولای پتروف از روز 28 بهمن اسفند ماه در شهر ولیکو ترانوو بلغارستان شروع شده است و روز یکشنبه اول اسفند ماه به خاتمه می رسد.

نتایج کشتی گیران کشورمان در خاتمه مسابقات روز دوم به توضیح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 61 کیلوگرم داریوش حضرتقلی زاده در دور نخست با نتیجه 12 بر 10 مغلوب کولسنیک از مولداوی شد و با توجه به شکست این حریف مقابل راویندر از هند در مرحله یک چهارم نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم یوسف کامرانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 7 بر 1 از سد ویسیلی از مقدونیه گذشت وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل رمضمان رمضان اف از بلغارستان با نتیجه 11 بر 1 مغلوب گردید و با توجه به حضور حریفش در ملاقات فینال وی به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 7 بر صفر از سد واسیلی پتروف از بلغارستان گذشت و به ملاقات رده بندی راه یافت. وی در این ملاقات با نتیجه 6 بر 1 مغلوب جیا آوالیانی از گرجستان شد و بعنوان پنجم رسید.

در وزن 79 کیلوگرم مصطفی قیاسی در دور نخست با با نتیجه 11 بر صفر حسن از بلغارستان را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل میرزاگالیف از قزاقستان با نتیجه 11 بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل استینوف در حالی که 7 بر 1 پیش بود با توجه به سه اخطاره شدن این حریف روس به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل علی شعبان اف دارنده مدال برنز دنیا از بلاروس با نتیجه 3 بر 2 مغلوب و راهی ملاقات رده بندی شد. وی در این ملاقات با نتیجه 11 بر صفر از سد اریک رینبوک از استونی گذشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن 92 کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 2 مقابل عثمان نورماگمدوف دارنده مدال برنز دنیا از آذربایجان مغلوب شد و با توجه به مغلوب گردیدن این حریف آذربایجانی در مرحله نیمه نهایی، نماینده کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

کشتی فرنگی:

در وزن 55 کیلوگرم سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل دریدی از الجزایر با نتیجه 11 بر صفر مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر الجزایری در مرحله نیمه نهایی، نگهداری حذف شد.

در وزن 63 کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه 8 بر صفر دیمیتریجویچ از صربستان را مغلوب کرد وی در دور بعد با نتیجه و در صورت گذر از این حریف در درو دوم با نتیجه 7 بر 3 کانیبک اولو از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل اریک توربا دارنده مدال نقره بازی های اروپایی با نتیجه 7 بر 6 به فزونی رسید و به ملاقات فینال راه یافت. وی در ملاقات فینال با نتیجه 4 بر 3 از سد پریدون آبولادزه دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا از گرجستان گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن 72 کیلوگرم علیرضا عبدولی در دور نخست با نتیجه 8 بر 1 پورتمانن از سوئیس را مغلوب کرد و در دور بعد با نتیجه 8 بر صفر مغلوب علی ارسلان کشتی گیر کشورمان از صربستان شد و با توجه به راه یابی ارسلان به ملاقات فینال، عبدولی به گروه بازنده ها راه یافت. وی در این گروه با نتیجه 6 بر صفر حریف هندی را از پیش رو برداشت و راهی ملاقات رده بندی شد. وی در این ملاقات اوتار آبولادزه از گرجستان را با نتیجه 9 بر 6 و ضربه فنی شکست داد و صاحب مدال برنز شد.

در وزن 82 کیلوگرم علیرضا مهمدی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 8 بر 1 کیسمونی از مجارستان را مغلوب کرد و در دور سوم نیز با نتیجه 8 بر 1 از سد آسیکیف از قرقیزستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 2 بر 1 مغلوب گلا بولکوادزه قهرمان زیر 23 سال دنیا از گرجستان شد و به ملاقات رده بندی رفت. وی در این ملاقات با نتیجه 3 بر 1 از سد برانکو کواسویچ دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا گذشت و به مدال برنز دست یافت.

قرعه کشی اوزان خاتمهی این مسابقات نیز برگزار گردید که نمایندگان کشورمان از ظهر امروز (شنبه) به مصاف حریفان خود می فرایند و نتایج قرعه آنها به توضیح زیر است:

در وزن 86 کیلوگرم کشتی آزاد محسن مصطفوی در دور اول به مصاف دامیان ایگلسیاس از اسپانیا می رود.

در وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد میثم عبدی در دور اول با رادو لیفتر دارنده مدال نقره زیر 23 سال دنیا از مولداوی کشتی می گیرد.

در وزن 125 کشتی آزاد یداله محبی در دور نخست با دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس مبارزه می نماید.

در وزن 60 کیلوگرم کشتی فرنگی سعید اسمعیلی در دور نخست به مصاف عبدالجابر جباری از الجزایر می رود.

بعلاوه در مسابقات وزن 57 کیلوگرم کشتی آزاد رضا مؤمنی در دور نخست با نتیجه 7 بر صفر صالح کاتب از الجزایر را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل افغان خاشالوف از آذربایجان با نتیجه 10 بر صفر مغلوب گردید و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله نیمه نهایی، مومنی از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 اسفند 1400 بروزرسانی: 10 اسفند 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2001

به "تور بلغارستان ارزان: یک مدال طلا و 3 برنز کشتی گیران ایران در تورنمنت بلغارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور بلغارستان ارزان: یک مدال طلا و 3 برنز کشتی گیران ایران در تورنمنت بلغارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید