کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، گرایی فینالیست شد؛ محسن نژاد، ساروی و ایمن طلب در گروه شانس مجدد

به گزارش مجله پارمیسفان، نماینده وزن 72 کیلوگرم تیم ملی فرنگی امید ایران به فینال مسابقات جهانی زیر 23 سال راه یافت.

کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، گرایی فینالیست شد؛ محسن نژاد، ساروی و ایمن طلب در گروه شانس مجدد

به گزارش مجله پارمیسفان، مسابقات کشتی فرنگی زیر 23 سال ایران در بوداپست، امروز (شنبه) در پنج وزن دوم ادامه پیدا کرد.

در وزن 72 کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور اول با نتیجه 10 بر 3 از سد چنگیز ارسلان قهرمان سال گذشته این مسابقات از ترکیه گذشت وی در دور بعد با نتیجه 3 بر 2 ماگومد یاربیلوف از روسیه را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. گرایی در این مرحله در مصاف با راماز زوئیدزه دارنده مدال نقره زیر 23 سال دنیا از گرجستان با نتیجه 7 بر 5 به فزونی دست یافت و راهی دیدار نیمه نهایی شد. وی در این دیدار ماکسیم یوتوشنکو از اوکراین را با نتیجه 6 بر 2 مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. گرایی در دیدار پایانی به مصاف سانان سلیمان اف از آذربایجان می رود.

در وزن 60 کیلوگرم مهدی محسن نژاد پس از استراحت در دور اول، در دور بعد مقابل آیاتا سوزوکی از ژاپن با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله مقابل آرمن ملیکیان از ارمنستان با نتیجه 4 بر صفر باخت و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. محسن نژاد در این گروه باید به مصاف مارتین ولیف از بلغارستان برود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دیدار رده بندی مقابل کریستین کچکمتی از مجارستان قرار خواهد گرفت.

در وزن 67 کیلوگرم سجاد ایمن طلب پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه 5 بر 3 مقابل الکساندر لیانوونچیک از بلاروس مغلوب گردید و با توجه به راه یابی این کشتی گیر به دیدار پایانی، به گروه شانس مجدد راه یافت. ایمن طلب در این گروه باید مقابل حاجی کاراکوش از ترکیه به میدان برود و در صورت گذر از این حریف در دیدار رده بندی به مصاف دیوید دیمیتروف از بلغارستان خواهد رفت.

در وزن 97 کیلوگرم نیز محمدهادی ساروی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 9 بر 3 بنس الماسی از صربستان را مغلوب کرد. ساروی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل آروی ساوولاینن قهرمان جوانان دنیا و زیر 23 سال اروپا از فنلاند با نتیجه 5 بر یک باخت و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، به گروه شانس مجدد رفت. وی در این گروه مقابل آریف نیفتولایف از آذربایجان به میدان خواهد رفت و در صورت پیروزی در این دیدار، به دیدار رده بندی راه خواهد یافت تا به مصاف ولادلن کوزلیوک از اوکراین برود.

هفته فشرده لیگ برتر کشتی آزاد

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 604

به "کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، گرایی فینالیست شد؛ محسن نژاد، ساروی و ایمن طلب در گروه شانس مجدد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشتی فرنگی زیر 23 سال دنیا، گرایی فینالیست شد؛ محسن نژاد، ساروی و ایمن طلب در گروه شانس مجدد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید