چاه یعقوب تگزاس، مخوف ترین چاه آب در جهان، عکس

به گزارش مجله پارمیسفان، این چاه معروف در کشور آمریکا و در منطقه ویمبرلی تگزاس قرار گرفته است. با عمق 40 متر، چاه یعقوب یکی از پرخطر ترین منطقه های جهان برای شیرجه زدن است.

چاه یعقوب تگزاس، مخوف ترین چاه آب در جهان، عکس

چاهی که به آن لقب زیبای ترسناک را داده اند به دلیل آن که تا اکنون قربانیان زیادی گرفته است.

در مورد چاه یعقوب:

معروف ترین و مخوف ترین چاه آب در منطقه ویمبرلی تگزاس است. چاهی که سرشار از آب های سرد است. چاه یعقوب با دهانه 4 متر و بسیار عمیق است که پرش در آن تا اکنون جان افراد زیادی را گرفته است با این حال هنوز هم اشخاص ماجراجوی زیادی هستند که دوست دارند در درون این چاه اسرارآمیز شیرجه بزنند و اعماق آنرا کشف کنند. بد نیست بدانید که نام این چاه را از روی کتاب انجیل گرفته اند.

هنگامی که که برای بار اول به چاه یعقوب نگاه می کنید، به نظرتان چشمه بی خطر و معمولی ای می اید که صرفا کمی پهن است با این حال وقتی که بیش تر به درون آن خیره می شوید، با حجم شگفت انگیزی از آب که نمی دانید در پس آن چه چیزی است رو به رو می شوید. چند متر که به پائین این حفره آبی بروید، به 4 حفره به هم متصل دیگر میرسید که از بین آن ها، حفره چهارم از همه خطرناک تر است.

دهانه حفره چهارم بسیار باریک است و کم تر کسی تا اکنون توانسته به آن جا برود و افرادی هم که رفته اند، زنده بیرون نیامده اند.

با این حال گفته میشود که در حفره چهارم، سنگ های آهکی شگفت انگیزی وجود دارد و از آنجا که اطلاعات بیشتری از آن در دست نیست، به اسرار آمیزتر شدن آن اضافه کرده است.

مردم ویمبرلی برای این چاه ارزش زیادی قائلند و عقیده دارند که این چاه الهام بخش شناگران زیادی است.

چاه یعقوب صدها سال است که مکانی برای بازدیدکنندگان و مردم محلی شده است. درصورتی که میخواهید به این مکان بروید، حتماً از دو هفته گذشته بلیط رزرو کنید. شنا در این منطقه از 10 صبح تا 6 عصر مجاز است و هر شناگر صرفا دو ساعت میتواند در آب باشد.

چاه یعقوب در اواخر هر هفته بسیار شلوغ است. درصورتی که برای کسب ارامش به این منطقه می روید، بهتر است در اواسط هر هفته بلیت رزرو کنید.

منبع: گردشبان
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1279

به "چاه یعقوب تگزاس، مخوف ترین چاه آب در جهان، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چاه یعقوب تگزاس، مخوف ترین چاه آب در جهان، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید