پیغام تبریک متفاوت رئیس رسانه ملی به پزشکان

به گزارش مجله پارمیسفان، رئیس رسانه ملی روز پزشک را به جامعه پزشکان کشور تبریک گفت و از مجاهدت خستگی ناپذیر آنان به ویژه در مقابله با کرونا قدردانی کرد.

پیغام تبریک متفاوت رئیس رسانه ملی به پزشکان

به گزارش گروه سیما خبرنگاران از خبرنگاران جوان، دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی در گفتگوی زنده با ویژه برنامه روز پزشک دستان پرمهر شبکه رادیویی سلامت، اظهار کرد: از همه پزشکانی که به مردم خدمت رسانی و به خصوص در ایام کرونا، خود را وقف سلامت مردم می نمایند؛ قدردانی و تشکر می کنم.

وی اضافه کرد: باید به طور ویژه از پزشکانی که در دوران شیوع کرونا، فداکارانه برای درمان ایستادند و در راه شفابخشی به مردم، خودشان آسیب دیدند، تشکر خاص داشته باشم.

رئیس رسانه ملی با تجلیل از پزشکانی که در ایام کرونا به دلیل ابتلا به این بیماری جان باختند، گفت: بعضی از پزشکان در این شرایط آسیب دیدند، خودشان بیمار شدند و بعضی هم به شهادت رسیدند که در این روز پزشک، باید از این پزشکان که به شهادت رسیدند، تجلیل کنیم و خانواده هایشان را گرامی بداریم.

وی ادامه داد: این پزشکان که چنین بی ادعا و فداکارانه به میدان رفتند، الهام بخش همه پزشکان و بخش درمانی ما خواهند بود. کارکنان بخش درمانی ما در طول تاریخ به این قهرمانان مباهات خواهند کرد.

دکتر علی عسکری در بخش دیگری از سخنان خود از وزیر بهداشت، معاونانش و همچنین روسای مراکز علوم پزشکی تهران و استان ها به خاطر کوشش فداکارانه شان در این ایام قدردانی کرد.

رئیس رسانه ملی با قدردانی از کل خانواده رادیو و شبکه های مختلف صدا که بنا به ماهیت هر شبکه، به سبک های گوناگون به جنگ کرونا رفتند، گفت: فرصت را غنیمت می دانم از رئیس و دست اندرکاران رادیو سلامت که کوشش مضاعفی برای آموزش همگانی و اطلاع رسانی در ایام کرونا و ارائه سبک جدید زندگی دارند، تشکر و قدردانی کنم.

دکتر علی عسکری گفت: امیدوارم رادیو سلامت به طور ویژه برای نقاطی که کمتر به مواهب بهداشتی دسترسی دارند، مفید واقع گردد؛ زیرا رادیوی مهم و ویژه ای است که می تواند بیش از همه برای آن ها که سطح دسترسی کمتری به امکانات مختلف دارند، آگاهی بخشی و اطلاع رسانی کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1202

به "پیغام تبریک متفاوت رئیس رسانه ملی به پزشکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیغام تبریک متفاوت رئیس رسانه ملی به پزشکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید