پژمان چطور وارد زیر خاکی شد؟

به گزارش مجله پارمیسفان، زیرخاکی سریال کمدی ماه رمضان سال جاری به شمار می رفت. این سریال به کارگردانی جلیل سامان و به تهیه کنندگی رضا نصیری نیا در رقابت رمضانی در نظر سنجی سازمان صدا و سیما رتبه نخست را در جذب مخاطب از آن خود کرد.

پژمان چطور وارد زیر خاکی شد؟

سریالی که بازیگران آن، هوشمندانه و درست انتخاب شدند و یکی ازمتفاوت ترین نقش های کارنامه شان را ایفا کردند. رضا نصیری نیا تهیه نماینده این سریال فعالیت حرفه ای خود را با سریال نفس ساخته پیشین جلیل سامان شروع کرد و این همکاری سبب شد هر دو سریال پربیننده زیرخاکی را فراوری نمایند. فیلم برداری بخش های خارج از کشور فصل دوم سریال زیرخاکی به دلیل شیوع کرونا ویروس متوقف شد.

به گزارش مجله پارمیسفان، رضا نصیری نیا تهیه نماینده زیرخاکی درباره پشت پرده این سریال پر مخاطب با روزنامه خراسان گفت و گوی مفصلی داشته که در بخشی از آن به داستان انتخاب پژمان جمشیدی برای این سریال پرداخته است.

او در پاسخ به این سوال که انتخاب بازیگران تان حساب شده و هوشمندانه بود؛ چطور به انتخاب این تیم بازیگری رسیدید به خصوص انتخاب آقای جمشیدی؟ می گوید: پژمان جمشیدی متفاوت ترین پژمان جمشیدی این دوره است. روز نخست که جلیل سامان طرح را نوشت نظرش این بود که باید بازیگرش تعیین گردد تا بر اساس ویژگی های آن بازیگر نقش را بنویسد و این کار خیلی سختی است. وقتی همه فیلم نامه کامل را مطالعه کردند معتقد بودند که نقش برای پژمان جمشیدی و قابلیت هایش نوشته شده است.

البته من از روی طرح اولیه یعنی یک سال قبل از شروع فیلم برداری با پژمان جمشیدی وارد مذاکره شدم. ما رفاقت چندین ساله با هم داریم و در مصاحبه هایی که داشتیم معتقد بود که فیلم نامه نوشته گردد تا ببینیم درباره چه موضوعی باید حرف بزنیم، اما متقاعدش کردم و او هم به من محبت کرد و نقش را پذیرفت، بنابراین رایزنی در مورد بازیگران از قبل از نگارش فیلم نامه بود. در آثار نمایشی معمولاً این گونه اتفاق می افتد که وقتی فیلم نامه آماده و کار برآورد می گردد انتخاب عوامل صورت می گیرد و شاید گاهی اوقات به آن چه که مدنظرت است نمی رسی، چون در آن مقطع، وقت بازیگر و زمان تاثیرگذار است و تو مجبور هستی به انتخاب هایی که شاید دوست هم نداشته باشی، تن بدهی، اما در سریال زیرخاکی در زمان طرح، تمام رایزنی ها را با بازیگران داشتیم.

منبع: فرارو
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1062

به "پژمان چطور وارد زیر خاکی شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژمان چطور وارد زیر خاکی شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید