هیجان موج سواری در جزایر اندونزی

به گزارش مجله پارمیسفان، در این جزایر اندونزی هیجان موج سواری را تجربه کنید!

مدت های طولانی است که موج سواران، به زندگی کوچگردی، معروف بوده اند، به طوریکه زمان زیادی را صرف جستجوی دنیا به دنبال موج های کامل می نمایند. و در بعضی مراحل جستجوی خود، بسیاری از آنها، خودشان را در محدوده امواج اندونزی پیدا خواهند کرد. می خواهیم موج سواری در جزایر اندونزی تجربه کنیم، در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

هیجان موج سواری در جزایر اندونزی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

بالی

بالی، با بیشترین نقاط موج سواری در سطح دنیا، مرکز موج سواری اندونزی است. هر سفر موج سواری در اینجا تقریبا همیشه در کوتا شروع می گردد که منطقه ساحلی اصلی اندونزی است. امواج در اینجا، همه چیز را برای همه ارائه می دهند. موج سواران برتر، از شرایط طوفانی مطبوع، لذت می برند، در حالی که مبتدیان، استراحت در ماسه های نرم ساحل و مدارس موج سواری متعدد را محیطی مناسب برای اولین ذوق ورزشی خواهند یافت. با فاصله کمی از کوتا، شبه جزیره Bukit واقع شده که بهترین امواج در بالی را در آنجا می توان یافت. پادنگ، یکی از نقاط معین اندونزی است. زمانی که آنجا باشید، می توانید انتظار دیدن یکی از جالب ترین مکان ها در دنیا را داشته باشید.

سوندای

درست در جنوب بالی، حوالی جزیره سوماترای واقع شده، که مملو از نقاط موج سواری می باشد. لومبوک، نزدیک ترین جزیره به بالی، بیشترین بازدیدنماینده را از جمعیت موج سواران دارد و بعنوان ارزشمندترین مکان موج سواری، نقطه کویری افسانه ای می باشد، که احتمالا بهترین موج را در دنیا داراست. این موج بسیار بی ثبات است اما زمانی که تمام عناصر کنار هم باشند، این نقطه بی سرانجام، موج هایی عظیم را در بیش از 20 ثانیه برای موج سواران ایجاد می نماید. افراد مبتدی، دان دان و یا Ekas داخلی را امتحان نمایند، که هر دو در ساحل جنوبی لومبوک واقع شده اند.

سوماترا

سوماترا، زنجیره ای از جزایر است که در سواحل غربی واقع شده است. Nias، در شمال، معروف ترین آنها است. این موج، همیشه بصورت موجی کامل در نظر گرفته شده است، اما به دنبال سونامی بوکس روز 2004، موج به طوری مهیج، تقویت شده است. صخره حدود یک متر به بالا افزایش یافته و موج را سریع تر و سازگارتر کرده است.

همچون Nias، اگر شما از میانگین موج سواران بپرسید که کجا را برای موج سواری ترجیح می دهند، پاسخ همیشه جزایر Mentawai خواهد بود. این جزایر، زادگاه بیشتر نقاط موج سواری نسبت به هر جای دیگری روی زمین هستند و در هر روز از سال، امواج غیر قابل باور، محلی در Mentawais را در هم می شنمایند.

چه زمانی به این جزایر برویم؟

اندونزی، اساسا مقصد موج سواری در طول سال است، اما فصل خشک (مه تا اکتبر) بهترین زمان برای رفتن به این منطقه می باشد. یعنی وقتی که بادهای جنوب شرقی جریان دارند و برجستگی موج، از سوی اقیانوس جنوبی، در بزرگترین و سازگار ترین موقعیت خود واقع شده است.

منبع: الی گشت
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 364

به "هیجان موج سواری در جزایر اندونزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیجان موج سواری در جزایر اندونزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید