نظریه دیوانه وار طرفداران درباره بازگشت ولورین در فیلم ددپول 3

به گزارش مجله پارمیسفان، واضح است که هیو جکمن در فیلم ددپول و ولورین (Deadpool & Wolverine) نقش نسخه متفاوتی از این جهش یافته پنجه آهنین محبوب را بازی می نماید. اما یک نظریه دیوانه وار در رابطه با بازگشت ولورین به جدیدترین فیلم سینمایی مارول، ددپول 3 اشاره می نماید که ممکن است این نسخه از ولورین را پیش تر دیده باشیم.

نظریه دیوانه وار طرفداران درباره بازگشت ولورین در فیلم ددپول 3

مدت کوتاهی پس از اینکه دیزنی در سال 2019 حق امتیاز جهش یافته ها و مردان ایکس را از کمپانی فاکس قرن بیستم خرید، رایان رینولدز، بازیگر شخصیت ددپول، تأیید کرد که ضدقهرمان محبوب و بددهن، ددپولی که همواره دیوار چهارم را می شکند، قرار است برای همواره به دنیای سینمایی مارول نقل مکان کند. فیلم ددپول و ولورین استودیو مارول به طور رسمی در سال 2021 معرفی گردید و در سال 2022 به طرز غافلگیرنماینده ای افشا شد که هیو جکمن با وجود بازنشسته شدن از نقش ولورین، قرار است یک بار دیگر این نقش را بازی کند.

اولین تریلر فیلم ددپول و ولورین یا همان ددپول 3 نگاه دقیق تری به بازگشت هیو جکمن در نقش ولورین در دنیای سینمایی مارول ارائه کرد. در تریلر لباس زرد و آبی ولورین که کاملاً با لباس کمیکی این شخصیت تطابق دارد را می بینیم. تریلر ما را به اوج ماجراجویی ددپول و لوگان در چنددنیای می برد و کاساندرا نوای وحشتناک با بازی اما کورین را به تصویر می کشد؛ دشمن مخوفی که ددپول باید با آن رویارو گردد.

یکی از نکات مهمی که می توان از تریلر فیلم فهمید، این است که جکمن قرار نیست نقش همان ولورینی را بازی کند که ما در فیلم های مردان ایکس (X-Men) کمپانی فاکس دیده ایم. یک نظریه دیوانه وار درباره دنیای سینمایی مارول، حاکی از آن است که جکمن در نقش همتای انیمیشنی این شخصیت ظاهر شده باشد؛ یعنی نسخه ای از ولورین که در انیمیشن سریالی مردان ایکس 97 (X-Men97) دیده ایم.

پیش از ددپول و ولورین خالق سریال مردان ایکس 97 پرچم را به رایان رینولدز سپرد

استودیو مارول رفته رفته عزمش را جزم می نماید تا شخصیت های به یاد ماندنی مردان ایکس را در دنیای سینمایی مارول (لایو اکشن) معرفی کند. انیمیشن سریالی مردان ایکس 97 سریال دهه 90ای مردان ایکس را احیا کرد و محبوب ترین و مشهورترین قهرمانان این گروه از جهش یافته ها را در داستانی مهیج و غافلگیرنماینده به تصویر کشید. شاید خالق مردان ایکس 97، بی دی مایو، از استودیو مارول اخراج شده باشد، اما همچنان درباره مشارکت خود در این سریال صحبت می نماید. پس از اینکه رایان رینولدز در 21 آوریل سال 2024 یک پوستر از فیلم ددپول و ولورین را به اشتراک گذاشت، بی دی ماریو در پاسخ به او، گفت که اکنون پرچم را به رایان رینولدز می سپارد و امیدوار است او فیلم را خراب نکند. این تعامل ساده نشان می دهد احتمال اینکه سریال مردان ایکس 97 و فیلم ددپول و ولورین به یکدیگر ارتباطی داشته باشند، پایین نیست.

نظریه ای که مردان ایکس 97 و ددپول و ولورین را مرتبط می داند، چه منطقی دارد؟

این ایده که این دو پروژه ممکن است به یکدیگر مرتبط باشند، این حدس را برانگیخت که هیو جکمن به احتمال زیاد ولورین سریال مردان ایکس 97 را وارد فاز پنجم دنیای سینمایی مارول خواهد نمود. اگرچه اگر این نظریه محقق گردد، به معنای این است که در قسمت انتهای سریال مردان ایکس 97 اتفاقات هولناکی رخ خواهد داد؛ چرا که در تریلر ددپول و ولورین دیدیم اتفاق غم انگیزی برای دنیای ولورین افتاده و احتمالاً تمام اعضای مردان ایکس در آن دنیا کشته شده اند. در این تریلر دیدیم که به نظر ولورین او دنیا خود را ناامید نموده، مورد نفرت عموم مردم قرار گرفته و شاید باعث مرگ دوستان خود شده باشد. درمجموع آنچه در تریلر دیدیم، یک ولورین زخم خورده بود که ددپول پیروز شد برای پیوستن به او در نجات دادن چنددنیای اغفالش کند.

یکی از نظریه های مطرح شده به دست مخاطبان، اشاره می نماید که قسمت انتهای سریال می تواند شامل مرگ مردان ایکس، به جز شخصیت ولورین باشد (اکنون قسمت آخر سریال پخش شده است). این داستان ویران نماینده می تواند در فیلم ددپول و ولورین ادامه پیدا کند، اگرچه سریال مردان ایکس 97 برای فصل دوم و سوم تمدید شده. این اولین بار نیست که یک شخصیت انیمیشنی در یک فیلم سینمایی مارول حضور پیدا می نماید. قبل از ولورین و نظریه ای که به او پرداخته، ما کاپیتان کارتر را در انیمیشن سریالی چه می شد اگر…؟ (What If…?) داشتیم که بعدها هیلی آتول نقش او را در فیلم دکتر استرنج در چنددنیای جنون (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) بازی کرد و این شخصیت انیمیشنی را به دنیای سینمایی مارول آورد.

براساس این نظریه آینده سریال مردان ایکس 97 چگونه خواهد بود؟

نظریه ایفای نقش هیو جکمن به عنوان ولورین مردان ایکس 97 بین طرفداران مارول محبوبیت زیادی پیدا نموده است. هنوز سؤال های زیادی در این باره وجود دارد، اما این نظریه علت غیبت سایر اعضای مردان ایکس را مرگ آن ها در آخرین قسمت سریال می داند. گروه مردان ایکس در انتها سریال کشته می شوند و ولورین در ددپول و ولورین مأموریت خاص خود را شروع می نماید تا به نوعی به دوستان خود ادای دین نموده باشد. با این وجود سؤالات زیادی در رابطه با آینده سریال مردان ایکس 97 به وجود می آید، به خصوص با وجود تمدید شدن سریال برای فصول دوم و سوم.

باید به یاد داشت در حالی که تریلرهای مجذوب نماینده فیلم ددپول و ولورین نگاهی اجمالی به ماجراجویی این دو شخصیت در چنددنیای ارائه نموده است، بسیاری از جزئیات در رابطه با خط داستانی اصلی این پروژه همچنان نامشخص به جای مانده. بسیار احتمال دارد که ددپول و ولورین بتوانند پس از رویارو شدن با دشمن خود، مردان ایکس را از مرگ برگردانند و به ولورین این اجازه را بدهند به خانه، و نزد خانواده جهش یافته های خود برگردد. به این ترتیب سریال مردان ایکس 97 نیز می تواند ادامه پیدا کند.

با این همه یک احتمال منطقی تر نیز وجود دارد: اینکه ولورین فیلم ددپول 3 نسخه ای صرفاً مشابه نسخه انیمیشنی این شخصیت باشد. به این معنا که در سریال مردان ایکس 97 قهرمانان داستان از پس چالش های پیش رو برمی آیند و نجات پیدا می نمایند، اما در نسخه دیگری از داستان، که در ددپول و ولورین به تصویر کشیده می گردد، همه مردان ایکس کشته خواهند شد و تنها لوگان باقی می ماند تا باقی روزهای خود را در تنهایی و افسردگی مطلق سپری کند.

منبع: screenrant

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 29 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1403 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2335

به "نظریه دیوانه وار طرفداران درباره بازگشت ولورین در فیلم ددپول 3" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظریه دیوانه وار طرفداران درباره بازگشت ولورین در فیلم ددپول 3"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید