مقاله: موزه ملی مردم شناسی مکزیک (Museo Nacional de Antropologia)

به گزارش مجله پارمیسفان، جلوی ورودی موزه، مردم بومی Totonac آیین تماشایی خود را - پرواز از یک تیر 20 متری بلند - هر 30 دقیقه یک بار انجام می دهند.

مقاله: موزه ملی مردم شناسی مکزیک (Museo Nacional de Antropologia)

اگر به تماشای نمایشگاه های Maya از مکزیک، گواتمالا، بلیز و هندوراس می پردازید، بازدید از ماکت خیره کننده آرامگاه پادشاه پاکال Pakal در اعماق Templo de las Inscripciones در Palenque کشف شده را از دست ندهید.

ستون غول پیکر در حیاط با نام el paraguas (چتر) دیده میشود. هر طرف مجسمه ای متفاوت را به تصویر می کشد - قسمت شرقی ادغام مکزیک را نشان می دهد. غرب، نمای مکزیک و شمال و جنوب، جنگ برای آزادی در روستاهای مکزیک.

تالارها میراث خوب تمدن های Oaxaca و خلیج مکزیک را شامل می شوند، از جمله دو کنده کاری روی سنگ Olmec با وزن تقریباً 20 تن.

سالن بعدی به Mexica یا همان آزتک ها اختصاص دارد. برای دیدن سنگ معروف خورشید، که در Zócalo در سال 1790 کشف شده است و سایر مجسمه های باشکوه از خدایان آزتک به اینجا بیایید.

بهترین مکان برای شروع، Introducción a la Antropología است و از آنجا خلاف جهت عقربه های ساعت حرکت کنید. چند سالن اول مقدمه ای کلی برای مردم شناسی است، و نشان می دهد که چگونه مهاجران اولیه به اینجا رسیده و از زندگی و شکار عشایری به کشاورزی در مناطق مرتفع مکزیک تبدیل شده اند.

منبع مقاله: موزه ملی مردم شناسی مکزیک (Museo Nacional de Antropologia)

انتشار: 5 آذر 1400 بروزرسانی: 5 آذر 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1899

به "مقاله: موزه ملی مردم شناسی مکزیک (Museo Nacional de Antropologia)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: موزه ملی مردم شناسی مکزیک (Museo Nacional de Antropologia)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید