مقاله: سفرتان را با فستیوال های کانادا هماهنگ کنید

به گزارش مجله پارمیسفان، تمام شهر کلگری با مضامین گاوچرانی تزئین شده و مردم لباس و کلاه های کابوی بر سر گذاشته تا در جشن شرکت کنند. مسابقات برگزاری شده هم در همین تم است که جایزه های بسیار هنگفتی را برای برندگان در نظر گرفته اند.

مقاله: سفرتان را با فستیوال های کانادا هماهنگ کنید

این مراسم دقیقاً از همان دسته رویدادهایی است که شرکت کنندگان در آن یخ می زنند. این فستیوال به صورت سالانه در اوتاوا برگزار می شود و یکی از پر بازدیدترین رویدادهای زمستانی در کانادا است که به مدت سه هفته ادامه می یابد.

محله های مخصوصی برای این مراسم تعبیه شده که می توان انواع ورزش های مهیج و یخی را انجام داد. البته پیست های اسکی یخ بیشتر از هر جای دیگری موردتوجه قرار می گیرد. غرفه های فروش غذا هم ازجمله مواردی است که نباید از آن غافل شد.

کارناوال کاریبانا را باید یکی از قدیمی ترین جشن های این سرزمین دانست که از سال های دور تا به اکنون در حال برگزاری است و یکی از بهترین مرجع های شناخت فرهنگ و سنت های کشور کانادا است. در روز مراسم هزاران نفر لباس های رنگی بر تن می کنند و در خیابان رژه می روند که همراه با آن به آوازخوانی و پایکوبی می پردازند. نمایشگاه، رویدادها متنوع و کنسرت از دیگر مراسم های این روز است.

منبع مقاله: سفرتان را با فستیوال های کانادا هماهنگ کنید

انتشار: 27 مهر 1400 بروزرسانی: 27 مهر 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1852

به "مقاله: سفرتان را با فستیوال های کانادا هماهنگ کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سفرتان را با فستیوال های کانادا هماهنگ کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید