مصوبات و اقدامات قرارگاه اجتماعی باید به صورت مستمر انجام شود

به گزارش مجله پارمیسفان، معاون شهردار تهران گفت: مصوبات و اقدامات قرارگاه اجتماعی باید به صورت مستمر انجام شود، چرا که اجرای اقدامات به صورت مقطعی نتیجه قابل قبولی به همراه ندارد.

مصوبات و اقدامات قرارگاه اجتماعی باید به صورت مستمر انجام شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، حسین نظری با حضور در چهارراه خلازیر از شرایط ساماندهی این محدوده و از سازه و غرفه های در حال راه اندازی در راستای ساماندهی این محدوده بازدید کرد.

معاون هماهنگی و امور منطقه ها شهرداری تهران در حاشیه بازدید از محدوده خلازیر با اشاره به اهداف تشکیل قرارگاه اجتماعی که به دستور شهردار تهران از سوی معاونت اجتماعی شهرداری دنبال می شود، گفت: مدیریت یکپارچه در زمینه ساماندهی آسیب های اجتماعی که در این دوره از مدیریت شهری محقق شده است، می تواند فرایند ساماندهی آسیب ها، جمع آوری پلاک قرمزها و…، را تسهیل کند.

نظری تاکید کرد: مصوبات و اقدامات قرارگاه اجتماعی باید به صورت مستمر انجام شود، چرا که اجرای اقدامات به صورت مقطعی نتیجه قابل قبولی به همراه ندارد.

مهدی هدایت شهردار منطقه 19 نیز با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی مسکن در شهرداری تهران بر ظرفیت خوب این منطقه در جمعیت پذیری و مسکن در اجرای نهضت ملی مسکن به منظور توسعه منطقه تاکید کرد.

بر اساس این گزارش، کوره های آجرپزی در ناحیه سه، زمین های بایر و بی دفاع شهری و بوستان 180 هکتاری نیز از دیگر مکان های مورد بازدید معاون شهردار تهران بود.

نظری سپس به ساختمان مجتمع انتظامی در خیابان خلازیر جنوبی رفت و با رئیس سرکلانتری دهم پلیس پیشگیری مصاحبه کرد و در جریان خدمات ارائه شده در این مجتمع قرار گرفت.

معاون هماهنگی و امور منطقه ها شهرداری تهران با حضور در خیابان شقایق از اجرای طرح ساماندهی کسبه حاشیه این معبر ابراز رضایت کرد.

حضور در همایش نیروهای معبربان، حریم بان و شهربان منطقه 19 و تقدیر از آنها از دیگر برنامه های معاون شهردار تهران در این منطقه بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 خرداد 1401 بروزرسانی: 25 خرداد 1401 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2092

به "مصوبات و اقدامات قرارگاه اجتماعی باید به صورت مستمر انجام شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصوبات و اقدامات قرارگاه اجتماعی باید به صورت مستمر انجام شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید