مجتمع تجاری بزرگ در مینی سیتی آتش گرفت

به گزارش مجله پارمیسفان، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع آتش سوزی در یک مجتمع بزرگ تجاری در مینی سیتی اطلاع داد.

مجتمع تجاری بزرگ در مینی سیتی آتش گرفت

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران درباره جزئیات آتش سوزی در یک مجتمع بزرگ تجاری در مینی سیتی گفت:

در ساعت 10 صبح امروز یک مورد حادثه حریق در یکی از مجتمع های تجاری واقع در مینی سیتی به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان ایستگاه های 36 و 54 را به همراه تانکر آب و خودروی حامل دستگاه های تنفسی به محل حادثه واقع در مینی سیتی، خیابان نیروی زمینی اعزام کرد.

ملکی اضافه نمود که پس از حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد که حریق در قسمتی از سقف کاذب و دیواره راهروی طبقه دوم یک مجتمع بزرگ تجاری اتفاق افتاده و دود بسیار غلیظی راهروهای این مجتمع را فرا گرفته است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به اقدامات آتش نشانان برای اطفای حریق و نجات افراد حاضر در مجتمع تجاری، بیان نمود که با توجه به اینکه افراد زیادی در مجتمع تجاری حضور داشتند آتش نشان ها با تقسیم شدن به دو گروه عملیات خود برای نجات و اطفای حریق را شروع نموده و یک گروه از آتش نشانان پس از قطع جریان برق و گاز مجتمع و با استفاده از تجهیزات کامل و لوله های آبرسانی خود را به کانون آتش سوزی رسانده و پیروز شدند که شعله های آتش را پیش از سرایت به اماکن مجاور به طور کامل مهار و اطفاء نمایند.

ملکی ادامه داد که همزمان گروه دوم آتش نشانان نیز عملیات نجات را در دستور کار خود قرار داده و با استفاده از تجهیزات تنفسی وارد مجتمع تجاری شده افراد حاضر در راهروها و طبقات را از ساختمان خارج نموده و به محل امن انتقال دادند.

وی با بیان اینکه دلیل وقوع این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال آنالیز است، گفت:

آتش نشانان پس از اطفای کامل حریق و ایمن سازی محل به ماموریت خود پایان دادند.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1977

به "مجتمع تجاری بزرگ در مینی سیتی آتش گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتمع تجاری بزرگ در مینی سیتی آتش گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید