فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی تایلند: انتظار چنین نتیجه ای را مقابل لبنان نداشتیم

به گزارش مجله پارمیسفان، سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال تایلند گفت: این تایلندی نیست که من در ذهنم داشتم در واقع ما باید سریع تر و با قدرت تر بازی کنیم تا به نتیجه برسیم.

فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی تایلند: انتظار چنین نتیجه ای را مقابل لبنان نداشتیم

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش مجله پارمیسفان از تبریز، خوزه مندز، سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال تایلند پس از برد 8 بر یک تیمش مقابل لبنان در پاسخ به این سؤال که آیا پیش بینی می کرد شاگردانش حریف خود را با چنین نتیجه ای شکست دهند یا خیر، گفت: خیر، هیچ کس چنین انتظاری نداشت. همه ما لبنان را می شناسیم و می دانیم که تیم قدرتمندی است.

وی اضافه کرد: ما روح بازی را در اختیار گرفتیم و برای رسیدن به پیروزی کوشش زیادی داشتیم. لبنان روز گذشته با قرقیزستان بازی داشت و بازیکنان این تیم خسته بودند. ما نیز در دقایق حساسی گلزنی کردیم و بعد از آن جریان بازی تغییر کرد. اگر دو تیم در شرایط فیزیکی برابر به میدان می رفتند قطعاً کار برایمان سخت تر می شد.

سرمربی تایلند در پاسخ به این سؤال که ترجیح می دهد تیمش در مرحله بعدی با ایران بازی کند یا افغانستان، گفت: این سؤال مثل این است که بپرسید پدرتان را بیشتر دوست دارید یا مادرتان را و پاسخ دادن به این سؤال برای من سخت است. چون هر دو تیم کیفیت خوبی از خودشان نشان داده اند.

مندز ادامه داد: بنابراین برای موفقیت باید با تمرکز و کوشش بیشتر بازی کنیم. این تایلندی نیست که من در ذهنم داشتم در واقع ما باید سریع تر و با قدرت تر بازی کنیم تا به نتیجه برسیم.

وی در رابطه با تأثیر نتیجه این دیدار در روحیه بازیکنانش اعلام کرد: من انتظار دارم این برد به اعتمادبه نفس بیشتر تیممان یاری کند. فشار روی بازیکنان در این سن طبیعی است و امیدوارم با این برد فشارها کاهش پیدا کند. اکثر بازیکنان ما بازیکنانی هستند که تاکنون مسابقات بین المللی نداشته اند.

سرمربی تایلند در سرانجام گفت: بعضی از بازیکنانمان نیز سابقه چنین سفری را ندارند. در بازی های انتخابی نیز خودمان میزبان بودیم. ما احتیاج داریم که روی شادابی و سرعت تیممان بیشتر کار کنیم.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 8 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 283

به "فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی تایلند: انتظار چنین نتیجه ای را مقابل لبنان نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا، سرمربی تایلند: انتظار چنین نتیجه ای را مقابل لبنان نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید