سومین جلسه کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از شیوع کرونا در دانشگاه آزاد برگزار گردید

به گزارش مجله پارمیسفان، سومین جلسه کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از کرونا جهت جمع بندی طرح های دانشگاه آزاد استان اصفهان به ریاست محمدمهدی طهرانچی برگزار گردید.

سومین جلسه کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از شیوع کرونا در دانشگاه آزاد برگزار گردید

به گزارش گروه دانشگاه مجله پارمیسفان به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، سومین جلسه کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از کرونا به صورت ویدئو کنفرانس جهت جمع بندی طرح های دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان عصر روز گذشته به ریاست محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید.

در این جلسه که پیغام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و سیدمحمدجواد صدری مهر سرپرست اداره کل امور پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند، سه طرح از طرح های دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان مورد تصویب نهاده شد و مقرر شد در هفته جاری پس از برطرف نواقص طرح ها، مورد حمایت مادی و معنوی پارک علم و فناوری نهاده شده و برای ارائه به جامعه فراوری انبوه شوند.

طهرانچی در این جلسه با تأکید بر ضرورت اهتمام دانشگاهیان برای استفاده از فناوری در جهت جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، از آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت کامل از طرح های ملی جلوگیری از شیوع این ویروس اطلاع داد.

لازم به ذکر است کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از کرونا از 20 اسفندماه جاری به صورت روزانه جهت آنالیز طرح های فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شده و تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا از منطقه ادامه خواهد داشت.

مسعود پارسانیا، هدی جهاندار، هاشمیان، منصور بیات، مهدی رجبی، رامین اصغریان، حمید مهدی و آزاده کاظمی از اعضاء کمیته ارزیابی هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 899

به "سومین جلسه کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از شیوع کرونا در دانشگاه آزاد برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین جلسه کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از شیوع کرونا در دانشگاه آزاد برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید