حکم کمیته انضباطی علیه استقلال،سپاهان و تراکتور ، ستاره ملی پوش محروم شد

به گزارش مجله پارمیسفان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد تیمهای مختلف لیگ برتر فوتبال صادر کرد.

حکم کمیته انضباطی علیه استقلال،سپاهان و تراکتور ، ستاره ملی پوش محروم شد

به گزارش خبرنگاران پس از آنالیز از سوی کمیته انضباطی تخلف انتسابی امید نورافکن، بازیکن تیم سپاهان اصفهان مبنی بر نشر اکاذیت نسبت به مقامات رسمی مسابقه، محرز اعلام شد. بر همین اساس مستند به ماده 71 مقررات امضباطی و با رعایت ماده 94 این مقررات، وی به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یکسال و مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رای صادره در تنبیه محرومیت تعلیقی قابل اجرا و قطعی و در مورد جریمه نقدی ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظر خواهی نزد کمیته استیناف است.

*مسابقه تیم های سپاهان اصفهان و پیکان تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر فحاشی به مقام رسمی و ورود تماشاگران به زمین بازی که منجر به وقفه شد، رخ داد. باشگاه سپاهان به پرداخت 700 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

باشگاه پیکان تهران به علت سوء رفتار تیمی (5 اخطاره بودن) باید 200 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

رسول زمانی، مربی تیم پیکان تهران به علت بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت تعلیقی به مدت یکسال محروم و باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.

*ملاقات تیمهای تراکتور و نساجی مازندران برگزار و از سوی تماشاگران تیم تراکتور تخلفاتی مبنی بر انداختن لیزر به چشم بازیکن حریف که منجر به وقفه در بازی شد، رخ داد. باشگاه تراکتور تبریز به پرداخت یک میلیارد و 500 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

با توجه به سابقه در صورت تکرار این عمل، در بازیهای رسمی بعدی، باشگاه با یک جلسه محرومیت از حضور تماشاگر و یا تنبیهات شدیدتر روبرو خواهد شد.

* ملاقات تیم های مس رفسنجان و استقلال تهران در هفته بیست و نهم برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر پرتاب بطری و فحاشی رخ داد. این تیم به پرداخت 510 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است. این رای قابل تجدید نظر است.

پاتولومیگوئل دوس سانتوس، مربی تیم استقلال تهران به علت نقض اصولی کلی رفتار به پرداخت 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 خرداد 1402 بروزرسانی: 14 خرداد 1402 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2279

به "حکم کمیته انضباطی علیه استقلال،سپاهان و تراکتور ، ستاره ملی پوش محروم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حکم کمیته انضباطی علیه استقلال،سپاهان و تراکتور ، ستاره ملی پوش محروم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید