حضور مایک پنس به جای ترامپ در نشست مجازی با فرمانداران ایالت های آمریکا

به گزارش مجله پارمیسفان، در حالی که کاخ سفید ساعاتی پیش اعلام نموده بود که رئیس جمهور آمریکا علی رغم ابتلا به بیماری کووید-19 قادر به انجام وظایف عادی خود است، وی در جلسه امروز مجازی با فرمانداران ایالت های آمریکا غایب بود و معاونش اداره جلسه را برعهده داشت.

حضور مایک پنس به جای ترامپ در نشست مجازی با فرمانداران ایالت های آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، پایگاه خبری هیل به نقل از فرماندار ایالت نیویورک گزارش داد که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که به بیماری کووید-19 مبتلا شده است، علی رغم ادعای کاخ سفید مبنی بر اینکه وی قادر به انجام وظایف عادی خود به عنوان رئیس جمهور است، در نشست مجازی امروز با فرمانداران ایالت های آمریکا حضور نداشته است.

اندرو کوئومو فرماندار ایالت نیویورک روز آدینه خاطرنشان کرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در نشست مجازی با فرمانداران ایالت های آمریکا حضور نداشته و به جای او معاونش مایک پنس این نشست را اداره نموده است.

فرماندار ایالات نیویورک درباره غیبت ترامپ در نشست مجازی با فرمانداران ایالت های آمریکا که ساعتی پیش خاتمه یافت، گفت: وقتی نشست مجازی شروع شد، معاون رئیس جمهور روی خط آمد و خاطرنشان کرد که رئیس جمهور از او خواسته که به جای او نشست را اداره کند.

دونالد ترامپ در حالی در اولین نشست مهم پس از انتشار خبر ابتلایش به کووید-19 غایب بوده است که مقامات کاخ سفید ادعا می کردند علائم بیماری وی خفیف است و او مشکل خاصی برای انجام وظایف روزمره خود به عنوان رئیس جمهور نخواهد داشت.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1254

به "حضور مایک پنس به جای ترامپ در نشست مجازی با فرمانداران ایالت های آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور مایک پنس به جای ترامپ در نشست مجازی با فرمانداران ایالت های آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید