بارسا؛ ارتش تک نفره جادوگر آرژانتینی

به گزارش مجله پارمیسفان، تهران- خبرنگاران- لیونل مسی فوق ستاره بارسلونا با اقتدار بهترین بازیکن آبی اناری ها محسوب می گردد اما آمار و ارقام حاکی از آن است که کاتالان ها به ویژه در لیگ قهرمانان تا چه اندازه به تیم تک نفره جادوگر آرژانتینی وابسته هستند.

بارسا؛ ارتش تک نفره جادوگر آرژانتینی

به گزارش مجله پارمیسفان، فاکس اسپورتس روز یکشنبه نوشت: لیگ قهرمانان اروپا در 2 فصل گذشته برای بارسایی ها چندان موفقیت آمیز و مسرور کننده نبوده است چرا که آنها در هر 2 مورد با از دست دادن موضع قدرت خود از گردونه رقابت ها کنار رفته اند.

آنها فصل گذشته پیروزی چهار بر یک خانگی را مقابل آ. اس رم از دست دادند و این بار نیز بازگشت دراماتیک لیورپول در آنفیلد پیروزی سه بر صفر خانگی مسی و یارانش را از بین برد تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان برای این تیم به کابوسی تمام نشدنی تبدیل گردد.

این در حالی است که در هر 2 بازی برگشت در 2 سال اخیر مسی شب های آرامی را پشت سر گذاشته و هم تیمی های وی نیز در به ثمر رساندن گل های حیاتی کاری از پیش نبرده اند.

و شواهد حاکی از آن است که این حس در طول رقابت های لیگ قهرمان بسط پیدا نموده و و صرفا در جریان آن 2 شب آزاردهنده جلوه گر نشده است.

تارنمای گیومی اسپورت فهرستی از گلزنان بارسا در 2 فصل اخیر لیگ قهرمانان تهیه نموده و ارقام موجود در آن حاوی اطلاعاتی به شدت انتقاد برانگیز است.

لیونل مسی به شکلی قابل انتظار با 18 گل در صدر این فهرست جای دارد اما نکته جالب توجه و البته ناراحت کننده برای بارسا این است که رتبه دوم در این فهرست در طول این 2 فصل به گل هایی مربوط می گردد که حریفان به اشتباه وارد دروازه خودشان نموده اند.

لیونل مسی - 18 گل

گل به خودی - 6 گل

عثمان دمبله - 4 گل

فیلیپه کوتینیو - 3 گل

جرارد پیکه - 3 گل

لوئیس سوارز و ایوان راکیتیچ - 2 گل

لوکاس دینیه، پاکو آلکاسر، رافینیا، مالکوم و جردی آلبا - 1 گل

آمار مذکور دال بر این است که بارسلونا پس از روی کار آمدن ارنستو والورده یک تیم تک نفره بوده به ویژه در رقابت های اروپایی.

تنزل و افت سوارز را نیز به وضوح می توان در این حقیقت پی برد که وی در 2 فصل اخیر در لیگ قهرمانان اروپا تنها 2 گل به ثمر رسانده است.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا
انتشار: 29 تیر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 211

به "بارسا؛ ارتش تک نفره جادوگر آرژانتینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسا؛ ارتش تک نفره جادوگر آرژانتینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید