آموزش کمک های اولیه عاطفی در رادیو

به گزارش مجله پارمیسفان، برنامه رادیویی عشق کتاب به کتاب کمک های اولیه عاطفی می پردازد.

آموزش کمک های اولیه عاطفی در رادیو

به گزارش ، برنامه رادیویی عشق کتاب به تهیه کنندگی سارا شریفی، یکشنبه 28 شهریور، به کتاب کمک های اولیه عاطفی می پردازد.

سارا شریفی تهیه کننده برنامه عشق کتاب توضیح داد: با توجه به این که همه انسان ها در طول زندگی درگیر زخم های عاطفی می شوند، به همین دلیل، روز یکشنبه 28 شهریور به کتاب کمک های اولیه عاطفی می پردازیم.

در این کتاب، مخاطبان می توانند با تکنیک های کاربردی برای درمان احساس شکست، طرد شدن، احساس گناه و ... آشنا شوند. این کتاب را گای وینچ نوشته و افشین شهنواز آن را ترجمه کرده است. همچنین، در برنامه فردا، اشکان شریعت نویسنده حضور دارد و درباره این کتاب صحبت می کند.

در معرفی کتاب آمده است:

همه ما دچار زخم های عاطفی می شویم. شکست، احساس تقصیر، طردشدگی و از دست دادن افراد به همان اندازه خراشیدگی های روی آرنج، بخشی از زندگی هستند. اما در حالی که معمولاً بریدگی را پانسمان می کنیم یا بر روی مچ پای پیچ خورده یخ می گذاریم، بسته کمک های اولیه ما برای زخم های عاطفی نه تن ها با کمبود تجهیزات روبرو است بلکه این بسته وجود ندارد! خوشبختانه چیزی به نام کمک های اولیه روانی برای احساسات آسیب دیده وجود دارد. دکتر گای وینچ، پزشک روان شناس، با بهره گیری از آخرین پژوهش های علمی و استفاده از نمونه های واقعی، درمان هایی گام به گام پیشنهاد می دهد که سریع، ساده و مؤثر هستند. کمک های اولیه عاطفی کتابی منحصربفرد و توصیفی با چاشنی طنز، برای افرادی است که می خواهند انعطاف پذیری بیشتر و اعتمادبه نفس داشته باشند و گرفتاری های شخصی و آسیب هایی را که مانع از پیشرفتشان می شود، پشت سر بگذارند.

برنامه عشق کتاب ساعت 16:30 پخش می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1820

به "آموزش کمک های اولیه عاطفی در رادیو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش کمک های اولیه عاطفی در رادیو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید