آلبوم تصویری کنسرت گروه موسیقی لیان بوشهر رونمایی شد

به گزارش مجله پارمیسفان، سرپرست گروه موسیقی لیان بوشهر شنبه شب در آئین رونمایی از آلبوم تصویری این گروه گفت: برنامه های مختلفی را برای گروه موسیقی لیان در پیش داریم و یکی از برنامه ها اجرای کنسرت در کشور کانادا است.

آلبوم تصویری کنسرت گروه موسیقی لیان بوشهر رونمایی شد

محسن شریفیان با بیان اینکه معرفی فرهنگ و هنر بوشهر یکی از مهمترین اهداف برگزاری کنسرت های خارجی ما است، ادامه داد: امشب مراسم رونمایی از آلبوم تصویری را در عمارت گلشن بوشهر برگزار کردیم تا زمینه آشتی مردم با بافت تاریخی فراهم شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه وارد بازی های سیاسی نمی شویم، بیان داشت: در حال حاضر برنامه ای نیز برای برگزاری کنسرت در شهر بوشهر نداریم و کارهای خود را در دیگر نقاط اجرا می کنیم.

سرپرست گروه موسیقی لیان بوشهر افزود: با توجه به اینکه تعداد زیادی از مردم پیروز به حضور در اجراهای زنده ما نشده اند، کار گروه خود را در قالب لوح فشرده ارائه و منتشر کردیم.

استاد ادبیات دانشگاه های بوشهر و تهران نیز در این برنامه گفت: استان بوشهر دارای فرهنگ و ادب و موسیقی غنی است و تاریخی پربار در این زمینه دارد.

سید جعفر حمیدی با اشاره به نقش و جایگاه ویژه هنر و هنرمندان، افزود: هنرمندان به عنوان کسی که هنر را ایجاد می کنند، در واقع فضیلت هایی را به جامعه ارائه می کنند.

وی به استقبال باشکوه از این برنامه اشاره کرد و ادامه داد: مردم استان بوشهر همواره عشق و علاقه بالایی به موسیقی داشته اند و امروز نیز نمودی از این موضوع را می بینیم.

در این مراسم که در عمارت تاریخی گلشن بوشهر برگزار گشت، چهره هایی همچون مهدی طارمی و حسین ماهینی از فوتبالیست های مشهور کشور و تعدادی از هنرمندان بوشهر و اهالی رسانه و فرهنگ و هنر استان نیز حضور داشتند.

اجرای موسیقی توسط هنرمندان بوشهری و همچنین برنامه خیام خوانی از دیگر بخش های این مراسم بود.

محسن شریفیان سرپرست گروه موسیقی لیان بوشهر در ادامه این مراسم، آلبوم تصویری را به بچه ها کار جمعیت امام علی(ع) بوشهر و همچنین طارمی و ماهینی و برخی از مدعوین هدیه کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 506

به "آلبوم تصویری کنسرت گروه موسیقی لیان بوشهر رونمایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلبوم تصویری کنسرت گروه موسیقی لیان بوشهر رونمایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید