کاراته

تهران یک هفته تعطیل شود

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، خواستار تعطیلی یک هفته ای برخی مشاغل تهران با هدف مهار کرونا در پایتخت شد.

18 آبان 1399

استاندار: محدودیت های شهرستان های قرمز هرمزگان ابلاغ شد

خبرنگاران/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: محدودیت های شهرستان های دارای شرایط قرمز شیوع بیماری کرونا از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا، تصویب و ابلاغ شد.

14 شهریور 1399

خبرنگاران 9 باشگاه ورزشی متخلف در قزوین پلمب شد

قزوین - خبرنگاران - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: سال گذشته 27 باشگاه ورزشی استان دچار تخلف شده بودند که با ورود دستگاه های اجرایی مرتبط 9 مورد از آنها مهر و موم شدند.

29 خرداد 1399

با تغییر تصمیم کادر فنی تیم های ملی کاراته؛ تمام ملی پوشان به مراکش اعزام می شوند

با تغییر تصمیم کادر فنی تیم های ملی کاراته بانوان و آقایان، تمام ملی پوشان به رقابت های کاراته وان مراکش اعزام خواهند شد.

3 اردیبهشت 1399

صعود عسگری به فینال کاراته لیگ جهانی پاریس، آسیابری و خاکسار حذف شدند

در نخستین روز رقابت های لیگ جهانی کاراته در فرانسه، بهمن عسگری با غلبه بر تمامی رقبایش فینالیست شد و سارا بهمنیار نیز به رده بندی رفت.

19 بهمن 1398

مهدیزاده برای کسب مدال برنز کوشش می نماید، چهار کاراته کا حذف شدند

به گزارش خبرنگاران، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور 763 کاراته کا از 72 کشور به میزبانی آلمان در برلین شروع شد. کاراته کاهای ایران امروز در اوزان 60- و 67 کیلوگرم مردان و کاتای تیمی بانوان به روی تاتامی رفتند که تا اینجای کار چهار کاراته کا از دور مسابقات...

10 دی 1397