کاهش قیمت بلیت هواپیما از امروز

به گزارش مجله پارمیسفان، به گزارش خبرنگاران، طی روزهای گذشته ایرلاین ها در اقدامی به نظر هماهنگ شده حداقل نرخ پروازهای داخلی را افزایش داده بودند و به گفته مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری بعضی کلاس های نرخی را حذف نموده بودند که از این حرکت به عنوان تبانی نام برده شد.

کاهش قیمت بلیت هواپیما از امروز

ابولقاسم جلالی، معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری پیش از این در این باره گفته بود که ایرلاین ها با حذف کردن چندین کلاس نرخی با قیمت پایین نرخ پروازهای داخلی را طی روزهای گذشته افزایش داده بودند و در واقع مرتکب تخلف شدند. براین اساس به ایرلاین ها هشدار دادیم و اعلام کردیم که اگر این رویه ادامه پیدا کند با آنها برخورد می کنیم، چرا که این کار مصداق تبانی و تخلف است. البته پس از ارسال نامه رسمی به ایرلاین ها بعضی از آنها کلاس های نرخی خود را دوباره برگرداندند و منتظریم بقیه هم این کار را انجام دهند.

حالا به نظر می رسد ایرلاین ها این کار را انجام داده اند و قیمت بلیت هواپیما را به حالت سابق بازگردانده اند، چیزی که جلالی به آن اشاره نموده است. وی اظهار کرد: امروز با نمایندگان شرکت های هواپیمایی جلساتی برگزار کردیم و مقرر شد تا آن ها همه کلاس های نرخی را باز نمایند و مردم بتوانند با هر قیمتی بلیت هواپیما را خریداری نمایند و بر همین اساس نیز ایرلاین ها این کار را انجام دادند.

وی اضافه کرد: به عنوان مثال نرخ پرواز تهران-مشهد را که تا حدود 496 هزار تومان افزایش داده بودند در حال حاضر در سایت های مختلف تا حدود 250 هزار تومان تا 300 هزار تومان کاهش داده اند.

معاون هوانوردی و بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: همه دستگاه های نظارتی نیز در جلسه امروز حضور داشتند و مقرر شد تا به صورت دائم و مستمر بر بازار بلیت هواپیما نظارت شده و با شرکت های هواپیمایی متخلف برخورد گردد.

منبع: ایسنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1332

به "کاهش قیمت بلیت هواپیما از امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قیمت بلیت هواپیما از امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید