ورود افراد متخصص و متعهد به مدیریت شهری اهواز

به گزارش مجله پارمیسفان، خبرنگاران/خوزستان شهردار اهواز گفت: امیدوارم با ورود افراد متخصص و متعهد به شهر و مدیریت شهری، با همدلی اجزای حاکمیت مدیریت استان خوزستان و مدیریت شهری و حمایت دیگر افراد، ابعاد رشد و توسعه شهر و برنامه ها به ویژه پروژه های عمرانی به گونه ای اجرا شوند که مورد رضایت مردم باشد.

ورود افراد متخصص و متعهد به مدیریت شهری اهواز

رضا امینی اظهار کرد: متاسفانه به دلایل مختلف در اهواز، اجرای پروژه های عمرانی سرعت کافی و مطلوبی ندارد. بر اساس هماهنگی با اعضای شورای شهر و بازدید میدانی از منطقه ها مختلف، کاستی های متعددی مشاهده شد. در گذشته، شأن اهواز رعایت نشده است و شهر شرایط مطلوبی ندارد.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه نمود: امیدوارم با ورود افراد متخصص و متعهد به شهر و مدیریت شهری، با همدلی اجزای حاکمیت مدیریت استان خوزستان و مدیریت شهری و حمایت دیگر افراد، ابعاد رشد و توسعه شهر و برنامه ها به ویژه پروژه های عمرانی به گونه ای اجرا شوند که مورد رضایت مردم باشد.

شهردار اهواز با اشاره به ارائه برنامه خود در مورد پروژه های عمرانی به شورای شهر، گفت: در این برنامه، چالش هایی که گریبان گیر شهر شده است از جمله بحث آب های سطحی که مساله اساسی و فراگیر در سراسر کشور شده را سامان دهی خواهیم کرد تا با تامین منابع اقتصادی به وسیله مشارکت بخش خصوصی و منابع دولتی که تا به امروز به اسم مطالبات شهرداری اهواز مغفول مانده است، این کار با سرعت و کیفیت انجام گردد.

وی گفت: پروژه های بزرگی مانند قطار شهری، تقاطع های غیر همسطح، میادین و ایستگاه های مختلف هم پیش بینی شده است. پروژه هایی در مورد سامان دهی حاشیه کارون و زیباسازی شهر که دچار خمودگی و نازیبایی شده است و مردم را آزار می دهد هم در برنامه داریم.

امینی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، با تاکید بر لزوم نظافت و پیراستگی شهر اضافه نمود: با سرعت هر چه بیشتر با تیم کارشناسی این موارد را شروع می کنیم و پیش می بریم تا رضایت مندی در مردم ایجاد گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 مهر 1400 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1829

به "ورود افراد متخصص و متعهد به مدیریت شهری اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود افراد متخصص و متعهد به مدیریت شهری اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید