واکنش سفارت ایران در کویت به ادعاهای هوک ، این سبک ایران هراسی اهانت به افکار عمومی منطقه است

به گزارش مجله پارمیسفان، سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویت، ضمن محکوم کردن اظهارات فرستاده امریکا به کویت که مدعی شده بود ایران بیماری کرونا را به منطقه صادر کرده است، گفت: مطرح کردن این سبک ایران هراسی، اهانت به افکار عمومی مردم منطقه و مردم فهیم کویت است.

واکنش سفارت ایران در کویت به ادعاهای هوک ، این سبک ایران هراسی اهانت به افکار عمومی منطقه است

به گزارش مجله پارمیسفان به نقل از ایسنا، سفارت کشورمان در کویت در این ارتباط نوشت: سفر فرستاده ویژه ترامپ به کویت برای ترغیب کشورهای منطقه به عدم التزام به قطعنامه 2231 شورای امنیت است و آمریکا خوب است قبل از اینکه دلسوز مردم منطقه ما باشد به فکر مردم خود باشد بویژه رنگین پوستان. کسی که به مردم خود رحم نکند حتما به دیگران رحم نخواهد کرد.

این سفارت همچنین در واکنش به ادعاهای برایان هوک فرستاده آمریکا که گفته بود ایران کرونا را به خلیج فارس صادر کرده است چنین پاسخ داد:توصیه میکنیم هوک وارد این بحث نشود. خوب است وی از منابع کویتی سئوال کند مبتلایان به کرونا که از ایالات متحده وارد کویت شدند چند برابر بیش از ایران هستند؟ .

سفارت کشورمان تاکید کرد: مطرح کردن این سبک ایران هراسی، اهانت به عقول مردم منطقه و مردم فهیم کویت است و سزاوار است یکی به این فرستاده آمریکا بگوید کرونا ویروس دنیای است. پشت مرزهای هیچ کشوری متوقف نمی شود و امروز همه دنیا درگیر آن هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1162

به "واکنش سفارت ایران در کویت به ادعاهای هوک ، این سبک ایران هراسی اهانت به افکار عمومی منطقه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سفارت ایران در کویت به ادعاهای هوک ، این سبک ایران هراسی اهانت به افکار عمومی منطقه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید