واکنش باشگاه تراکتورسازی به اظهارات یوسف سیدی؛ تخلف نموده و در کمیته انضباطی درباره او تصمیم می گیریم

به گزارش مجله پارمیسفان، باشگاه تراکتورسازی تبریز به صحبت های یوسف سیدی واکنش نشان داد.

واکنش باشگاه تراکتورسازی به اظهارات یوسف سیدی؛ تخلف نموده و در کمیته انضباطی درباره او تصمیم می گیریم

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله پارمیسفان، باشگاه تراکتورسازی تبریز به صحبت های یوسف سیدی بازیکن این تیم که مدعی بود باشگاه تراکتورسازی رضایت نامه او را صادر نمی کند و پولی هم به او نداده است، واکنش نشان داد و جوابیه ای را در این خصوص صادر کرد که متن این جوابیه را در زیر مشاهده می کنید: یوسف سیدی: تراکتورسازی گفته باید به ماشین سازی بروی، مگر من بَرده ام!

انضباط و تکریم بازیکن جزو اصول لاینفک باشگاه تراکتور عطف به مطلب مندرج مورخ 16، 7، 97 در ارتباط با مصاحبه آقای یوسف سیدی با مجله پارمیسفان، بدینوسیله به استحضار می رساند موارد ذکر شده توسط این بازیکن مصداق تشویش اذهان عمومی است و موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی تقدیم می گردد: 1- با استناد به جدول نوبت پرداخت اعضای تیم، آقای یوسف سیدی طبق اسناد مالی باشگاه تا سرانجام هفته پنجم 20درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت نموده است. همچنین با توجه به ماده 4 قرارداد که تعهدات مالی است، باشگاه اجازه دارد تا سقف 3 ماه دیر کرد پرداخت داشته باشد.

2 - نامبرده به علت عدم رعایت مفاد مندرج در قرارداد و تخلفات ناشی از آن، 2 مرتبه به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده است که متاسفانه ایشان در مرتبه دوم از حضور در جلسه خودداری نموده که مفاد مصوب جلسه انضباطی از طرق پیش بینی شده در قرارداد به ایشان اعلام شده است. 3 - لذا با توجه به تخلفات بازیکن نامبرده از بندهای دوم، پنجم، هفتم، هفدهم و بیست و یکم ماده 5 و همچنین بندهای پنجم و هفدهم ماده 8 و با استناد به ماده 12 قرارداد فی مابین، درباره تخلفات اشاره شده این بازیکن در کمیته انضباطی باشگاه که در روز چهارشنبه برگزار می گردد تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 63

به "واکنش باشگاه تراکتورسازی به اظهارات یوسف سیدی؛ تخلف نموده و در کمیته انضباطی درباره او تصمیم می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش باشگاه تراکتورسازی به اظهارات یوسف سیدی؛ تخلف نموده و در کمیته انضباطی درباره او تصمیم می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید