همدان باید معرف ایران در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد

به گزارش مجله پارمیسفان، نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: همدان با سرمایه های فرهنگی فراوان باید معرف کشور در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد.

همدان باید معرف ایران در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد

به گزارش مجله پارمیسفان به نقل از کمیته اطلاع رسانی اجلاس دنیای گردشگری، حمیدرضا حاجی بابایی، اضافه کرد: این اجلاس فراملی، فرصت بسیار ارزشمندی است که بتوانیم، فرهنگ ارزشمند ملی واستانی را به دنیا معرفی کنیم.

نماینده مردم همدان با تاکید بر وجود جاذبه های گردشگری طبیعی،تاریخی، فرهنگی همدان گفت: برنامه ریزی برای بهره برداری از این فرصت، تکلیفی است که مدیران باید در سطح کشور واستان با برنامه عملیاتی به آن بپردازند.

او ادامه داد: موقعیتی که پیش آمده است حاصل برنامه ریزهای موجود است، که باید با ارزیابی،آینده نگری، فرصت سازی، استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود، با هدف حفظ وبهبود شرایط موجود،ایجاد الگوی موفقی از گردشگری در سطح دنیای وملی از این موقعیت بهره برداری گردد.

حاجی بابایی مدیران دستگاه های اجرایی را به هماهنگی و تعریف برنامه های تاثیر گذاری که می تواند، پروژه های بزرگ وملی را جهت توسعه همدان جذب کند ،فراخواند و گفت: وظیفه مدیران دستگاه های اجرایی است که از این فرصت برای جذب منابع واعتبارات ملی کوشش نمایند.

او به برگزاری بیش از 100 جلسه در طول یک ماه اخیر با مدیران دستگاههای اجرایی اشاره نمود و اضافه کرد: با توجه به پروژه های ملی ،باید در ایجاد زیر ساختهای گردشگری همدان ،تسریع گردد، شخصا با مدیران دستگاههای اجرایی در سطح، ملی واستانی ، نشست های تخصصی اجرا شده است، که نتایج رضایت بخشی داشته است.

نماینده مردم همدان گفت: موزه هنرهای معاصر، موزه منطقه ای همدان، مخزن موزه غرب کشور، گردشگری بومی و روستایی در چهارمنطقه گردشگری همدان،کلنگ زنی منطقه صنایع مبتنی بر فناوری های برتر(های تک)، قطب دانشگاهی و قطب بهداشت و درمانی وپزشکی همدان با توسعه وتاسیس بیمارستانهای جدید، وبرنامه ریزی برای توسعه زیر ساختهای گردشگری فامنین و قهاوند از مواردی بود که در این جلسات در دستور کارقرار گرفته است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 15 اسفند 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 81

به "همدان باید معرف ایران در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همدان باید معرف ایران در چهلمین اجلاس اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید