نوزادی که 24 ساعت زیر آوار ساختمان بود

به گزارش مجله پارمیسفان، نیرو های امدادی در اردن یک نوزاد چهار ماهه را پس از 24 ساعت از زیر آوار ساختمان فروریخته در امان بیرون آوردند.

نوزادی که 24 ساعت زیر آوار ساختمان بود

به گزارش خبرنگاران، ریزش ساختمان دست کم جان 10 نفر را گرفت، در حالی که بسیاری نجات این نوزاد را یک معجزه توصیف کردند.

إسراء رائد 26 ساله، مادر این دختر با تماشا دخترش از خوشحالی به خبرگزاری فرانسه گفت: وقتی او را بیرون آوردند، او را از لباس خواب صورتی اش شناختم... شادی من بسیار واضح و غیرقابل وصف بود... من فریاد زدم؛ و به درگاه خداوند دعا می کردم که دیگران را نجات دهد.

روز پنجشنبه، خبرگزاری فرانسه به بیمارستان لوزمیلا، نزدیک محل حادثه رفت، جایی که کودک تنها با والدینش دراز کشیده بود و فقط مقداری کبودی داشت.

یک کلیپ ویدئویی که به وسیله نیرو های امنیتی منتشر شده است نشان می دهد که نیرو های امدادی فرشته کوچک را از حفره باریکی در آوار ساختمان بیرون می کشند.

اسراء رائد در مقابل بیمارستان گفت: در درونم احساس می کردم که او زنده است و شوهرم هم به من اطمینان می داد و می گفت دخترمان خوب است و منتظر ماست. من بسیار خوشحالم و خدا را به خاطر سلامتی او شکر می کنم. دکتر به من گفت که این یک معجزه بود که به سلامت از زیر آوار یک ساختمان چهار طبقه بیرون آمد.

اسراء دخترش را نزد یکی از دوستانش که در ساختمان زندگی می کرد، گذاشته بود. او می گوید: من در این ساختمان زندگی نمی کنم. حدود یک ساعت بعد تلفنم زنگ زد، اما وقتی رسیدم دیدم که یک ساختمان کامل روی دخترم افتاده است.

او ادامه می دهد: من جیغ می زدم و صدا می زدم دخترم کجاست، دخترم کجاست؟... بیش از 24 ساعت بعد، امدادگران به من گفتند که صدای دختری را شنیده اند. گفتم: پروردگارا، فرزند من باشد.

در محل، جستجو در میان آوار ها ادامه دارد و منابع امنیتی اعلام کردند که هنوز چهار نفر در محاصره هستند. اما نجات یک فرشته باعث آرامش و شادی شد.

روز چهارشنبه نیز نیرو های امدادی یک مرد 45 ساله را زنده بیرون کشیدند.

منبع: فرارو
انتشار: 29 شهریور 1401 بروزرسانی: 29 شهریور 1401 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2166

به "نوزادی که 24 ساعت زیر آوار ساختمان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوزادی که 24 ساعت زیر آوار ساختمان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید