معدل کابینه پیشنهادی قابل قبول است

به گزارش مجله پارمیسفان، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی معدل نهایی کابینه را قابل قبول خواند و گفت: تعامل و همگرایی کاملی بین دولت و مجلس برای حل مسائل مردم وجود دارد.

معدل کابینه پیشنهادی قابل قبول است

به گزارش خبرنگاران، محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در مصاحبه با مهر در مورد کابینه سیزدهم، گفت: کابینه سیزدهم ترکیب متفاوتی با دولت های گذشته دارد، به این علت که شاخص هایی که وزرا بر اساس آن به مجلس معرفی شده اند، فرق دارد.

وی اضافه کرد: بعضی از وزرای پیشنهادی دارای توانمندی های بالایی هستند، رزومه ای قوی دارند و ارزیابی کارنامه فعالیت هایشان نشان می دهد مدیرانی پیروز بوده اند و می توانند تحولات جدی در حوزه مدیریتی خود ایجاد نمایند.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: بعضی از وزرای پیشنهادی هم توانمندی خوبی دارند، اما رزومه قوی همراه آنها نیست. بعضی موضوعات نسبت به این وزرا باید شفاف تر گردد.

جوکار معدل نهایی کابینه را قابل قبول خواند و گفت: تاثیرگذاری وزرای پیشنهادی با توجه به رزومه و تجربه این افراد فرق دارد بنابراین آرای نمایندگان در جلسه رای اعتماد به وزرا متفاوت خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس به وظیفه خود برای آنالیز صلاحیت وزرا عمل می نماید، گفت: باید کابینه قوی انتخاب شوند تا مسائل و چالش های مالی، اشتغال و مسکن حل گردد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس تاکید نمود: تمام کوشش دولت و مجلس در حل مسائل مردم است و در این راستا همگرایی و تعامل کامل بین آنها وجود دارد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 مرداد 1400 بروزرسانی: 31 مرداد 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1784

به "معدل کابینه پیشنهادی قابل قبول است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معدل کابینه پیشنهادی قابل قبول است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید