دختر ضد مارادونا تهدید به قتل شد

به گزارش مجله پارمیسفان، داپنا، فوتبالیست زنی که در جریان یک دقیقه سکوت از ادای احترام به دیگو آرماندو مارادونا خودداری نموده و خبرساز شده بود می گوید پیغام های تهدید به قتل دریافت نموده است.

دختر ضد مارادونا تهدید به قتل شد

از پروفایل ما وبلاگ سفربرو دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران از ورزش سه، پائولا داپنا، فوتبالیست زن اسپانیایی که پیش از شروع یک بازی در این کشور درحالیکه همه بازیکنان در حال اجرای یک دقیقه سکوت به احترام دیگو مارادونا بودند از این کار سر باز زده و به صحنه پشت نموده بود می گوید از اقدام خود پشیمان نیست اما او تایید کرد که خودش و هم تیمی هایش در تیم ویاخس اینترریاس با پیغام هایی خشونت آمیز روبرو شده و حتی به قتل تهدید شده اند.

بعد از مرگ دیگو مارادونا اسطوره عظیم فوتبال، در مسابقات مختلف در گوشه و کنار جهان ورزشکاران برای ادای احترام به او مسابقات را با یک دقیقه سکوت به احترام دیگو شروع می نمایند. در یکی از لیگ های زنان اسپانیا پیش از شروع مسابقه تیم های ویاخس و دپورتیوو لاکرونیا هم بازیکنان دو تیم برای یک دقیقه سکوت ایستاده بودند که داپنا روی زمین نشست و بر خلاف سایرین رویش را به سمت مخالف برگرداند.

داپنا گفت با توجه به اینکه مارادونا در آرژانتین سابقه آزارگری علیه زنان و خشونت علیه نزدیکان زنش را داشته او که خود را فمینیست می داند به این نتیجه رسیده که نباید به چنین کسی ادای احترام کند.

اما داپنا بعد از این ماجرا در گفتگویی با روزنامه اسپانیایی آ اس مدعی شد که بعد از این ماجرا به قتل تهدید شده است.

او گفت: علاوه بر آزار و اذیت شدیدی که در شبکه های اجتماعی به من شده هم تیمی هایم هم مورد آزار قرار گرفته اند. گذشته از این آزار و اذیت ها من به قتل هم تهدید شده ام. خیلی ها برایم پیغام هایی نوشته و گفته اند آدرست را پیدا می کنیم و قلم پاهایت را می شکنیم.

این دختر فوتبالیست اسپانیایی در ادامه باز هم تاکید نمود که از اقدام خود پشیمان نیست. او در این باره به آ اس گفت:مارادونا از نظر فوتبالی به نظر من مهارتها و ویژگی های بی نظیری داشت ولی از نظر انسانی کسی نبود که مردم بخواهند مثل او باشند. برای همین یک دقیقه سکوت کردن و ادای احترام به چنین شخصی در واقع بی احترامی به شخصیت و باورهای خودم بود و نمی توانستم چنین کاری بکنم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 دی 1399 بروزرسانی: 10 دی 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1370

به "دختر ضد مارادونا تهدید به قتل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دختر ضد مارادونا تهدید به قتل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید