حضور 5 تکواندوکار ایرانی در تیم پناهندگان فدراسیون جهانی

به گزارش مجله پارمیسفان، به گزارش خبرنگاران، فدراسیون دنیای تکواندو همانند سایر فدراسیون ها حمایت ویژه ای از ورزشکاران پناهنده در سراسر دنیا دارد و این نفرات زیر پرچم کمیته بین المللی المپیک در رشته مورد علاقه خود به رقابت می پردازند.

حضور 5 تکواندوکار ایرانی در تیم پناهندگان فدراسیون جهانی

بر همین اساس پنج تکواندوکار ایرانی که طی سال های گذشته به کشورهای اروپایی پناهنده شده اند با حمایت مادی و معنوی فدراسیون جهانی تحت عنوان تیم پناهندگان برای حضور در رقابتهای انتخابی قاره اروپا برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کنند.

کسری مهدی پور، دینا پوریونس، احسان نقیب زاده، امیرمحمد حسینی و علی نقاندوست 5 تکواندوکاری هستند که در صورت برگزاری این رقابتها در صوفیه به میدان خواهند رفت. البته عبدالله صدیقی، تکواندوکار افغانستانی هم در این تیم حضور دارد. در بین این نفرات فقط دینا پوریونس و احسان نقیب زاده سابقه عضویت در تیم ملی تکواندو ایران را داشته اند.

در صورتیکه رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک در قاره اروپا طبق برنامه قبلی برگزار شود، ایرانی ها در این مسابقات حضور پررنگی خواهند داشت. علاوه بر این نفرات، فرزاد ذوالقدر سرمربی و تکواندوکار تیم ملی بلغارستان، مهدی خدابخشی از صربستان و راحله آسمانی از بلژیک نیز برای کسب سهمیه المپیک به میدان خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1352

به "حضور 5 تکواندوکار ایرانی در تیم پناهندگان فدراسیون جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 5 تکواندوکار ایرانی در تیم پناهندگان فدراسیون جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید