شرح درباره بند عجیب قرارداد استراماچونی

به گزارش مجله پارمیسفان، فرشید سمیعی درمورد اینکه ظاهرا در قرارداد استقلال با استراماچونی بندی آمده که باشگاه استقلال تمام جرائم را می پذیرد و حق شکایت در مراجع قانونی را از خودش سلب می نماید، گفت: در این قرارداد غرامت ها و جرائمی در نطر گرفته شده که وقتی آگاهانه پرداخت غرامت و جریمه را در صورت عدم انجام تعهدات قبول می کنید، دیگر نمی توانید از حقوق قانونی خود بهره ببرید.

شرح درباره بند عجیب قرارداد استراماچونی

وی اضافه نمود: معمولا در سال های گذشته کلیه باشگاه های ایرانی در پرداخت و انجام به موقع تعهدات خود مشکل داشتند، معمولا قراردادن اینگونه بند ها در قرارداد طرف مقابل دردسرساز بوده و موجب خسران و تضییع حقوق باشگاه های ایرانی را فراهم نموده است.

معاون حقوقی استقلال در مورد اینکه قرارداد با استرا به شکلی بسته شده که این باشگاه چندان نتوانسته از خودش دفاع کند، گفت: دقیقا همین طور است. اگر در مهلت قانونی دو ماهه حقوق مربی پرداخت نگردد، او می تواند اقدام کند. متاسفانه بعضی مواقع باشگاه ها فکر می نمایند به این علت که پس از منقضی شدن این مدت، مربی ای که کشور را ترک می نماید قصد اقامه دعوی ندارد. در صورتی که وکلایش خیلی شیک اقدام نموده و کار خود را به موقع انجام می دهند. به هیچ عنوان از حقوق قانونی خودشان نمی گذرند.

سمیعی درمورد مبلغی که باید استقلال به مربی ایتالیایی پرداخت کند، شرح داد: با توجه به شکایت تاخیر و تادیه که هر روز افزایش پیدا می نماید، تا امروز صبح بالغ بر یک میلیون و 534 هزار یورو باید به وی پرداخت کنیم.

وی درباره علت معافیت سیاوش یزدانی و حسین مرادمند، پاسخ داد: پدر محمد حسین مرادمند سابقه جهبه طولانی مدت دارد. او از این طریق می توانست معافیت اخذ کند منتهی وقتی مدارک در سامانه نظام وظیفه بارگزاری شد، چند ماه مورد قبول قرار نگرفت، اما در نهایت کسری خدمت آورد و مجبور شد آن چند ماه را به خدمت اعزام گردد. یزدانی نیز از معافیت کفالت استفاده کرد و توانست با جبران مدتی، کارت معافیت خود را دریافت کرد.

معاون حقوقی استقلال در مصاحبه با برنامه در انتهای الوند درباره شرایط کاوه رضایی، بیان کرد: او در تمرینات ما خیلی قوی ظاهر می گردد. او در بلژیک تست پزشکی داد و مجدد به ایران آمد. همه کار ها را انجام داده، اما مسئله خانوادگی دارد که به زودی حل می گردد. کار اداری مربوط به این موضوع به این شکل نیست که پس از امضای قرارداد با ما آن را گفته باشد. از ابتدا به ما هم اعلام نمود و ما هم گفتیم نهایت همکاری را می کنیم منتهی در زمانی خاص. او هم قول داد در این زمان مشکل حل گردد و بتواند تمام و کمال در خدمت باشگاه استقلال باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2148

به "شرح درباره بند عجیب قرارداد استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح درباره بند عجیب قرارداد استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید