اختصاص 200 مینی بوس هوشمند به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت

به گزارش مجله پارمیسفان، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام هوشمندسازی اتوبوس های پایتخت گفت: به زودی 200 دستگاه مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی اضافه می شود.

اختصاص 200 مینی بوس هوشمند به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت

پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس گفت: شرکت اتوبوسرانی سال گذشته علی رغم همه مسائل توانست اقدامات مؤثری جهت کمک به حمل و نقل مسافران در پایتخت انجام دهد و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی با پیگیری های اجرا شده و همکاری وزارت کشور در روزهای پایانی سال مورد توجه ویژه قرار گرفت.

وی افزود: بر اساس پیگیری های اجرا شده، 200 دستگاه مینی بوس برای خطوط کم مسافر تخصیص داده می شود که اعتبارات آن جهت خریداری واریز شده و ان شاءالله به زودی اجرایی و در دسترس مسافران قرار می گیرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: در سال 98، تعداد 500 دستگاه اتوبوس طی شش ماه نخست سال بازسازی و در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت، همچنین هوشمندی اتوبوس ها مورد توجه قرار گرفته و سال گذشته قرار بر این شد که اتوبوس ها همه مجهز به اعلام صوت شوند.

وی بیان داشت: اعلام صوت هم برای مسافران نابینا و هم برای افرادی که امکان تشخیص ایستگاه ها را به دلیل شلوغی ندارند، کمک می کند حدود 5 هزار ایستگاه در شهر تهران داریم که تا آخر اردیبهشت همه خطوط بی آرتی و پس از آن سایر خطوط هوشمند خواهند شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 تیر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 186

به "اختصاص 200 مینی بوس هوشمند به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 200 مینی بوس هوشمند به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید