آغاز تبلیغ 5 شهر ایران در ایرلاین ترکیش

به گزارش مجله پارمیسفان، پنج شهر ایران با توجه به برنامه ریزی های اجرا شده از طرف سازمان میراث فرهنگی، در ایرلاین ترکیش تبلیغ می شود.

آغاز تبلیغ 5 شهر ایران در ایرلاین ترکیش

محمد محب خدایی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ضمن اشاره به آغاز برنامه ریزی های سازمان میراث فرهنگی از ماه های گذشته برای معرفی و تبلیغ جاذبه های گردشگری پنج شهر ایران در ایرلاین ترکیش اضافه کرد:

خوشبختانه این برنامه ریزی ها عملی شده و تبلیغات پنج شهر کشورمان در ترکیش آغاز شده است.

محب خدایی با توضیح این که جاذبه های گردشگری، آثار فرهنگی، تاریخی و زیبایی های پنج شهر کشورمان شامل تبریز، یزد، اهواز، همدان و کرمان، با توجه به توافق های اجرا شده با ترکیش در این خط هوایی انجام شود، گفت:

در حال حاضر تبلیغات این شهرها در درون هواپیما و در سایت شرکت ترکیش آغاز شده و در مجله شرکت ترکیش نیز به زودی آغاز می شود.

وی تبلیغات، معرفی و اطلاع رسانی را در جذب گردشگر مهم خواند و اضافه کرد:

معرفی جاذبه های گردشگری در کنار زیرساخت هایی که وجود دارد و آثار فرهنگی تاریخی و فرهنگ و آداب و رسوم دوست داشتنی ایرانیان و مهمان نوازی آن ها می تواند به جذب هرچه بیشتر گردشگران خارجی کمک کند.

او همچنین ادامه داد:

براساس برنامه ریزی ها، به مسافرانی که با ایرلاین ترکیش سفر می کنند جایزه سفر به ایران اهدا می شود که این مهم نیز یک گام ارزشمند برای افزایش ورود گردشگران خارجی و معرفی هرچه بیشتر جاذبه های گردشگری کشورمان است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:

معرفی این پنج شهر به صورت رسمی آغاز شده است و از این پس در تمام پروازهای هواپیمایی ترکیه، این پنج شهر کشورمان تبلیغ می شود.

منبع: کجارو / میراث آریا
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2069

به "آغاز تبلیغ 5 شهر ایران در ایرلاین ترکیش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز تبلیغ 5 شهر ایران در ایرلاین ترکیش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید