یارانه مطبوعات پرداخت شد

به گزارش مجله پارمیسفان، تهران (پانا) - دبیر هیات نظارت بر مطبوعات، از اعلام فهرست نهایی واجدین شرایط شرکت در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت اطلاع داد.

یارانه مطبوعات پرداخت شد

از پروفایل ما وبلاگ حامد دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، سید علاالدین ظهوریان دبیر هیات نظارت بر مطبوعات در آخرین سخنان خود درباره هجدهمین انتخابات کننده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات گفت: درخواست مدیران مسئولی که در اطلاعیه مورخ 99/08/05 دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات واجد شرایط نبوده اند تا خاتمه وقت اداری شنبه 99/08/17 مورد رسیدگی قرار گرفته و پس از آنالیز آخرین شرایط نظم در انتشار نشریات مکتوب و فعالیت مستمر رسانه های الکترونیکی، منتشر شد.

وی اضافه نمود: پس از آنالیز های اجرا شده در نهایت تعداد 4044 نفر از مدیران مسئول رسانه های کشور مجاز به شرکت در هجدهمین دوره انتخابات کننده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات تشخیص داده شدند که فهرست ایشان در سامانه جامع رسانه های کشور منتشر شده است.

شایان ذکر است مدیران مسئول محترم می توانند با مراجعه به صفحه نخست سامانه جامع رسانه های کشور در بخش اختصاصی انتخابات، جداول و نمودار های تحلیل آماری واجدین شرایط را به صورت برخط مشاهده کنند.

اطلاعیه اداره کل رسانه های داخلی درباره پرداخت یارانه شش ماهه اول سال

در این اطلاعیه آمده است: به اطلاع مدیران مسئول روزنامه ها، پایگاه های خبری، نشریات ادواری و همچنین مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها می رساند، یارانه حمایتی شش ماهه نخست امسال (اسفندماه 98 تا خاتمه مرداد 99)، به شماره حساب صاحبان امتیاز رسانه ها واریز شد.

این یارانه به مبلغ 190 میلیارد ریال به رسانه های واجد شرایط دریافت در سه گروه روزنامه ها، نشریات ادواری، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری پرداخت شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آذر 1399 بروزرسانی: 15 آذر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1318

به "یارانه مطبوعات پرداخت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یارانه مطبوعات پرداخت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید